הנהג המכפיש: מה באמת שרו הבנות החרדיות?

יואב טל, נהג אוטובוס שהסיע קבוצת תלמידות חרדיות לפארק המים 'חפץ חיים' פרסם פוסט חריף בדף הפייסבוק שלו בו האשים קבוצה של תלמידות חרדיות ששרו שירים בגנות החיילים. הנהג ל'אקטאוליק': "הסיפור נמצא בבדיקת המשטרה". מנהל המוסד: "מדובר בנהג שונא חרדים שהוציא דברים מהקשרם"

יואב טל, נהג אוטובוס שהסיע קבוצת תלמידות חרדיות  מאשדוד לפארק המים "חפץ חיים", תיאר בפוסט שפרסם בדף הפייסבוק שלו על החוויה הקשה שעבר במהלך הנסיעה עם קבוצת תלמידות חרדיות שלעגו לחיילים המשרתים בצה"ל.

"אני גורילה ששוקל 108 קילו בוכה כמו ילד קטן", הוא כתב בראשית הפוסט בו תיאר את התנהגות הבנות החרדית כשראו קבוצה של חיילים סמוך לגדרה. "הן שינו את ההמנון והתחילו לשיר 'שיתפוצצו כל החיילים' יחד עם כל המחבלים. הסתכלתי על המורות והן מצחקקות בלי בושה יחד עם התלמידות".

בשלב הזה הנהג איבד את שלוות רוחו ופנה לעבר קבוצת הבנות. "צרחתי עליהם ותוך כדי נסיעה אני חושב על החברים שלי שאיבדתי בצוק איתן. נתקפתי חלחלה ובושה. הודעתי לבוס שלי שאני יותר לא מסיע את הציבור הזה. הם לא יהודים הם יותר גרועים מערבים", קובע הנהג בפוסט המצער.

ביקשנו את תגובתו של הנהג שסירב לדבר אך הדגיש כי "הסיפור הועבר לטיפולה של המשטרה".

גולשים חרדים הגיבו כי "גם אם האירוע אכן אירע, מדובר בתקרית חריגה שבית ספר מסוים לא מחונך כמו שצריך. אבל לא ניתן להכליל את כל הצבור החרדי כמקשה אחת".

מנהל  המוסד החסידי באשדוד טוען ל'אקטואליק' כי הנהג ידוע "כשונא חרדים", ומדובר על ילדה שאמרה באידיש משהו שנשמע ככה. והוא בכלל לא מבין אידיש".

העיתונאי דב אייכלר, שבדק את הסיפור מול המוסד החרדי באשדוד פרסם פוסט משלו בו הציג את הגרסה החרדית לאירוע:

וזה הפוסט המלא

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לתגובה מספר 1

  מותר להם לשיר את מה שהם חושבות,
  אבל אסור להם לחשוב את מה חושבות

  יצחק |
  הגב
 2. לא מבינה, האם אסור לבנות לשיר מה שהם חושבות?

  לא מבינה, האם אסור לבנות לשיר מה שהם חושבות?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. טליה

  תפסיקו למרוח. אני חרדית, ואני מתחילה לשנוא את הציבור הזה. עד כמה אתם חושבים שהעוילם גוילם ואתם תספרו סיפורי סבתא. גועל

  די עם המריחות |
  הגב
 4. לא מאמינים לנהג

  וצריך לפרסם את שם החברה ממנה היה הנהג. לשים סוף לסילופים ולעליהום על החרדים. כל מי שרוצה להתפרסם כנראה צריך להחפיש חרדי

  אני |
  הגב
 5. מעניין תמיד החרדים מאשימים אחרים בהתנהגות שלהם

  הם תמיד בסדר, רק אותם שונאים, כולם רק נגדם, הם לא עשו שום דבר.

  ברור….

  אבי |
  הגב
 6. מאמין לנהג

  היום ברוח שנוצרה גם זה יכול לקרוא כי האנשים יודעים רק ליצור שנאה ללא גבולות ולא יודעים היכן יש לעצור אותה וזה מה שהחינוך שלנו של השנאה יוצר שנאה לויזניץ בתוך ויזניץ ולחסידות לחסידות ואם תשימו לב מי שעכשיו יוצר את הפילוג זה אלה מהציבור הליטאי והספרדי שלא היה שם מריבות בין חצר לחצר עד הפילוג הנוכחי ולכן גם אם נאמין לבית ספר טעות כזאת יכולה לקרוא מהחינוך שלנו הקלוקל לא יכולה לקרוא כזה טעות על איזה שהוא אדמור ומשכך צריך לצפות שלא יקרה גם על חייל שמוסר נפשו בקרב גם אם אתה לא מתגייס
  די לשנאה!

  איש ישר |
  הגב