הבנות החרדיות של אסתי וינשטיין פירסמו: "רוצות לפגוש אותך"

בניגוד להכפשות: על פי הפרסום בישראל היום, לפני כמה ימים פירסמו הבנות החרדיות קריאה לאמן ליצור עימן קשר וכתבו בכמה פרסומים שהן רוצות לפגוש אותה, אלא שזה היה מאוחר מידי והאמא הייתה באותה שעה ללא רוח חיים ברכבה בחוף הקשתות.

לאחר ימים של חיפושים, נמצאה אתמול גופתה של אסתי וינשטיין, בת 50 מאזור, שנעדרה במשך שישה ימים בתוך רכבה בחוף הקשתות באשדוד.

ברשת הסיתו גורמים שונים כנגד החסידות בה גדלה והאשימו אותה, ואת הבנות כביכול  שלא רצו להצטרף לחיפושים, על פי הפרסום בישראל היום, לפני כמה ימים פירסמו הבנות החרדיות  קריאה לאמן ליצור עימן קשר וכתבו בכמה פרסומים שהן רוצות לפגוש אותה, אלא שזה היה מאוחר מידי והאמא הייתה באותה שעה ללא רוח חיים ברכבה בחוף הקשתות.

וינשטיין עזבה את ביתה והותירה במחשב שלה מכתבי פרידה למשפחתה בהם כתבה: "אני מבינה שאני חולה ותלותית ואני לא רוצה להמשיך ולהיות למעמ – סה עליכם… אל תשקיעו הרבה בטקס, משהו צנוע עם המון פרחים ותזכרו שזה מה שבחרתי שהכי טוב בשבילי, וגם אם תגידו שאני אנוכית, אני מקבלת בהבנה את חוסר ההבנה שלכם."

בימים האחרונים ניהלו בתה מונטג, אחיה חנוך אירינשטיין ובן זוגה מבצע חיפושים נרחב. הם חילקו פלאיירים ברחבי הארץ, אך ללא הצלחה.

הבת תמי  אמרה לתקשורת כי היא חרדה לשלום אמה: "היא דיברה פה ושם על זה שאין טעם בחיים ושקשה לה, אבל לא חשבתי שזה יקרה. או שהיא באמת תעשה, או שהיא באמת תיעלם. לא חשבתי שזה באמת עלול לקרות." היא הוסיפה: "הקושי העיקרי של אמא שלי היה שהבנות שלה לא מוכנות לקבל אותה או לשמוע מה יש לה להגיד. 20 שנה היא גידלה שבע בנות, שזה לא קל מן הסתם. וביום אחד, מה נראה להם? שהיא הפכה למפלצת"? חברות של אסתי סיפרו כי היא היתה שבורה מהאופי הלקוי של יחסיה עם שש בנותיה האחרות ועם עשרה נכדים שיש לה מהן, שלא הכירה כמעט ולא היתה יכולה לפגוש אותם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שימתינו בסבלנות – ולבסוף יפגשו איתה…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב