הברית החדשה בין ליצמן לפרוש

גורם באגודת ישראל אומר ל'קוקר' כי שיתוף הפעולה בין ליצמן לפרוש מביא לתוצאות בשטח, חוץ מהביקורים המשותפים יש תיאום מלא ברשויות ושיתוף פעולה פורה מול הפילוג בדגל התורה. { "שיתוף פעולה פורה"}

בחודשים האחרונים התהדק שיתוף הפעולה בין מאיר פרוש לשר הבריאות יעקב ליצמן, הירבים המרים הפכו לשותפים לכל דבר.

יו"ר שלומי אמונים סגן שר החינוך מאיר פרוש שנאלץ להקים את עיתון 'המבשר' בשל השליטה של חסידות גור על  עיתון 'המודיע' סוגר דילים ומשתף פעולה עם יריבו לשעבר שר הבריאות יעקב ליצמן.

למרות בקשות חוזורות ונשנות מצד דגל התורה לבצע את החוק הנורבגי ולהכניס לכנסת את יעקב אשר המהלך לא התבצע בשל סירובו של פרוש להתפטר מהכנסת. קדמה לכך ברית חדשה שנרקמה בין פרוש לליצמן.

הברית בין הניצים  שהחלה במחשכים הפכה לרשמית כאשר בשבוע שעבר התקיים ביקור משותף של סגן שר החינוך מאיר פרוש בבית עילית יחד עם שר הבריאות יעקב ליצמן, מי שאירח את הביקור היה ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין שהצהיר לאחר מכן על האחדות.

כמה ימים לאחר הביקור הורה פרוש לסגנו יוסי דייטש שלא לקיים את ההסכם בירושלים בין שלומי אמונים בטענה  שדגל התורה איבדו מנדט אחד לבני תורה טענה  שיצאה בעיקר מגרונו של ליצמן. .

גורם באגודת ישראל אומר ל'קוקר' כי שיתוף הפעולה בין ליצמן לפרוש מביא לתוצאות בשטח, חוץ מהביקורים המשותפים יש תיאום מלא ברשויות ושיתוף פעולה פורה מול הפילוג בדגל התורה.

אותו גורם מוסיף כי "גפני ודגל התורה לא יודעים כיצד להתמודד מול העמדה האחידה של אגודת ישראל מול הפילוג בתוך דגל התורה מה שביא לכישלונות בכל התחומים" .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.