הברית הפוליטית החדשה • יאיר לפיד – אביגדור ליברמן • החרדים ישלמו ביוקר

לאחר זיכויו של ליברמן, נולד בחור חדש בשכונה. בחור חדש ישן שמתכנן לנקום בציבור החרדי למרות קשריו הענפים עם אדמורי"ם משכונת קריית הרצוג בבני – ברק.

במעריב נחשף הבוקר ברית חדשה יצאה לדרך:  יש עתיד – וישראל ביתנו, המפלגות החלו בשיתוף פעולה בכל מיני נושאים, או כמו שמסביר בכיר ביש עתיד למעריב  "יש בינינו השקפות מאוד דומות, בעיקר בענייני דת ומדינה שהם הנושאים המרכזיים כרגע", מסביר בכיר ביש עתיד.  חברי יש עתיד נראו שהם  מגינים בחירוף נפש על ליברמן מפני מתקפות הח"כים משמאל במהלך השבעתו לשר החוץ השבוע בכנסת, לא ראה ברית מהי. ליברמן ולפיד מרבים להיפגש.

 הנושא הראשון שיעלה על השולחן  יהיה גיוס בחורי ישיבות.  נושאים נוספים שכבר נמצאים על הפרק הם ברית הזוגיות ותחבורה ציבורית בשבת.. "בממשלה הקודמת ליברמן היה הסמן הימני", אומר בכיר ביש עתיד, "אבל עכשיו הוא מגיע למשרד החוץ בצורה שונה, כאשר הבית היהודי הם אלו שנחשבים לסמן הימני בממשלה".

בין שתי המפלגות הושג סיכום ביניהן כי במידה ונתניהו יביא בכוח את מינויו של ח"כ צחי הנגבי ליו"ר ועדת החוץ והביטחון, נציגי ישראל ביתנו בוועדת הכנסת ימנעו.  ביש עתיד בחרו שלא להכחיש את הדברים. שלח אמר בתגובה כי "בחצי השנה האחרונה, בעיקר כתוצאה מעבודה משותפת בוועדת חוץ וביטחון, נוצרו ביני לבין איווט יחסי עבודה ואמון טובים, שמתחברים לשותפות אינטרסים בתחומים רבים, הן בדת ומדינה והן בעבודת הקואליציה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נדמה לי שיש בורא עולם, שיכול גם על השמן והרזה הללו… קחו כוס מיץ והרגעו…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אתם לא מכירים את ליברמן {ודרעי…} אצלם הכל הפוך על הפוך על הפוך.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב