הברנז'ה חוגגת פורים • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של את קוקר: כך חגגו עיתונאי הברנז'ה את הפורים. { ברנז'ה}

כטוב ליבו בוודקה בקליינע יצא למסע חובק טרקלינים,טעם מכל סוגי המשקאות והתבלינים שהוגשו כדת אין אונס,באיחור אופנתי מחמת עומס עבודה, בקליינע מגיש לכם סיכום קצרצר של משתה היין שנערכו בכל עיר ועיר.
 בבית סגן שר החינוך מאיר פרוש, קפצו לביקור- הבן ראש עיריית אלעד שרוליק פרוש, ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול וסגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש.

ביום הפורים עצמו העדיף סגן שר החינוך מאיר פרוש לחגוג את הסעודה באולם הסמוך לביתו בשל ריבוי האנשים.
 בקליינע עצמו יצא לטעום ממעדני הנגידים והעסקנים, תחילה עלה לביתו של הנגיד אליעזר סברדלוב בקריית ספר, אחת הכתובות המכורות לראשי הת"תניקים בעיר – והתכבד בטעימות קטנות.
משם המשיך בקליינע למשתה אשר עשה דובר החצר בחזון איש 5 קובי רוזנשטיין בביתו במתתיהו, לשם הגיעו בחורי ישיבת מיר ברכפלד עם גיטרות בידיהם, וחגגו את משתה היין כדת וכדין.
מרחק מטרים ספורים ישב בטרקלינו המהודר, היועץ של ניר ברקת, אבריימי קרויזר עם שולחן עמוס במטעמים, ישיבע בוחרים, ומקורבים שבאו לברך .
 אין מצב שלא ראיתם אותו בפיד: איש החסד הביתר"י חונה דייטש, דילג ממשתה אחד למשנהו, מביתו של ראש העיר אלעד למשתה היין עם ראש עיריית ביתר עד דלא ידע בין ליצמן לפרוש.
בעיצומם של חגיגות הפורים, הביכלרים נעמדו לתמונה משפחתית.

הזמר שלמה כהן הגיע בחג פורים לבית אחיו חבר מועצת העיר ירושלים חיים כהן בכדי לחגוג את שמחת האח. לאחר מכן, קפץ לביקור בבית המחותן אהרן אברמן יו"ר ארגון לב מלכה.
חבר מועצת העיר אברהם בצלאל פגש את סגן ראש עיריית ירושלים יצחק פינדרוס, כשהגיע לביקור חג בבית נשיא מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן.

העיתונאים הירושלמים חגגו פורים במשתה היין שכינס איש ש"ס דודי עזריאלי בירושלים, נצפו העיתונאי יעקב ריבלין, ועסקני ש"ס. אפרופו ריבלין, הטור השבועי שלו שוב לא הופיע.

העיתונאי שמעון ברייטוקפף, בוגר ישיבת עטרת ישראל, הגיע בליל פורים דמוקפין למשתה של ראש ישיבת עטרת ישראל הגרב"מ אזרחי שאף העניק ברכה מיוחדת לבוגר הישיבה.
העיתונאי יאיר שרקי הדאיג את תעשיית הברנז'ה החרדית כשהופיע למסיבת פורים בחדשות 2 כשהוא נטול כיפה, לא חלפה יממה ובעד דלא ידע כבר חבש שטריימל לראשו.

בחמישי הפיצה לשכת ברקת פייק נויז על אפשרות בה יפוטר הסגן הבודד של בני תורה, הפלסניקים אמנם שיבשו את המרתון, אך ניר ברקת ראש עיריית ירושלים נהנה מכל רגע, בסיום המרתון נעמדו לתמונה משותפת.

באותה שעה רב הסלב מרדכי חסידים, הגיע להפגנת הפלג הירושלמי במורדות רחוב יחזקאל בכדי להביע תמיכה (או שלא) במחאת הגיוס.

בטקס פרס שר הבריאות בתל אביב יועצו של שר הבריאות קובי איזק, ביקש מעורך בקהילה שלמה קוק, שיראה לו את הציוץ של האחרון  בטויטר להגנתו, אחרי המתקפה של דנה וייס, זה כי אין לליצמן סמארטפון.

חברי מקהלת מלכות, בעלי המנגנים מאיר אדלר ואהרלה סאמעט בחתונה יוקרתית בשוייץ, השבוע.

בשישי בצהרים, כשכולם עסוקים בהכנות לשבת, יונתן עמר, בעלי 'ידיעון' במודיעין עילית יצא לפארק ענבה, עם בני משפחתו וניגן בגיטרה מול שפת האגם.

בשישי האחרון המריאה רכבת אווירית מישראל אל אודסה שבאוקראיינה.

באמתחתה כוכב הזמר החסידי אלי הרצליך, כשאליו מצטרפים עמיתו כוכב הזמר החסידי נמואל, חברי מקהלת "נרננה", אמן הקלידים אבי דרור, והמפיק ישראל לובין. הסיבה: חגיגות פורים המרכזיות באחת הקהילות היהודיות הגדולות שם. החגיגה שהחלה במוצאי השבת מיד עם סיום קריאת המגילה, נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה, ולמחרת שוב, עד דלא ידע – מה שקרה באודסה, לא נשאר רק שם…!

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com