הברנז'ה מספרת על הצדיק מרמת השרון(וידאו)

במלאת שלושים לפטירת רבה של רמת השרון הרב הגאון הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל ערוץ הידברות משיק סרט מרגש ומיוחד על דמותו של הצדיק מרמת השרון. צפו { "היה לו רוח הקודש"}

במלאת שלושים לפטירת רבה של רמת השרון הרב הגאון הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל ערוץ הידברות משיק  סרט מרגש ומיוחד על דמותו של הצדיק מרמת השרון.

עמיאור ארציאל בימאי הסרט סיפר על הסרט: יצאנו במהלך השבעה של הרב לראיין אנשים שונים סביב דמותו המיוחדת של הרב במהלך הדברים נפגשנו עם מייסד בית המדרש 'דרכי שלום' הרב זוהר ישראל שהקים בית מדרש ללימודי הלכה ודיינות בנשיאותו של הרב אידלשטיין. הרב זוהר יחד עם היוצרת גאולה גרידי חשפו עבורנו חומרי וידיאו יחודיים בהם הם תיעדו את הרב במהלך השנים האחרונות. ואף זכו לעשות ראיון מקיף עם הרב על חייו בהנחייתו של איש התקשורת ידידה מאיר.

בשיתוף פעולה נוצר הסרט המיוחד משלב קטעים ייחודיים בהם מספר הרב על חייו האישיים מזווית אישית ויחד איתו נשזרו פסיפס של אנשים מכל שכבות האוכלוסיה מרבנים, אנשי רוח ועד אנשי בידור מהשורה הראשונה שנותנים לנו טפח הצצה לדמותו המדהימה של הרב זצ"ל.

אנשי הברנז'ה, אלעד קופרמן, אלי יצפאן ועוד מנשה, מספרים על דמות של הרב ממת השרון, " היה לו רוח הקודש", מספר עודד מנשה שחזר בתשובה. "היה עניו צנוע וקדוש", מספר יצפאן,שנהג לפקוד את חצרו ברמת השרון, "היה כיף לבוא אליו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.