הברנז'ה נופשת – ליפא בכרכרה • בקליינע

היכן בילו אנשי הברנז'ה בבין הזמנים? מה חיפש ליפא עם גלימה מלכותית על סוס ועגלה? היונדאי של פינדרוס, ומה עשה בכיר בפלג הירושלמי בשמחה של איש הבית היהודי -המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

מיטב העיתונאים ואנשי הברנז'ה, מאנשי הסמס עד אחרוני המצייצים בטויטר ניצלו את 'הפסקת' האש ויצאו לחופשת בין הזמנים.

גם בקליינע ניצל את ההפוגה ושיכשך את רגליו בנחלי הגליל והגולן, כשחזרנו הבייתה גילנו כי אהוד יערי (הפרשן לעניני הפסקת אש של ערוץ 2)  נותר (כמעט) ללא מקורת מידע.

גם הקולגות יצאו להתרענן, העיתונאי ישראל כהן נסע לפולין יחד עם שורה של צלמים המתעדים בדרך קבע בחצרות הקודש, כהן השתטח על קברות הצדיקים בפולין, זכות אדמור"י פולין לבטח תשפיע שפע על כתב האדמורי"ם.

'ואפילו בהפסקה' - ישראל כהן בדרך לפולין
'ואפילו בהפסקה' – ישראל כהן בדרך לפולין

ואותו כהן, נצפה כשהוא מעשן ומרפף בהודעות הווטאסאפ לצד קולגה מאתר חרדי מתחרה. כל זה התרחש באכסנייה של כתב 'קוקר' יחיאל גלאי.

כהן ו

הפרלמנטרי של קול חי, גואל ועקנין יצא בזמן הפגרה לפארק הירדן עם משפחתו. אבות ובנים….

גואל בירדן
גואל בירדן

 בני מחלב, (יד ימינו של הרב אליעזר ברלנד)  יצא לשבוע של כיופים עם המתחברים, לאחר מסע אטרקציות הוא קינח בקומזיץ ליל שישי עם ניגוני התעוררות ורכיבה על סוסים.

מחלב

רק בחב"ד תמצאו נופשים בקעמפ עם שמונה בגדים: עסקן הכנסת של חב"ד הרב לוי אדרעי, נצפה השבוע בקעמפ ״גן ישראל ארץ הקודש״ של חסידי חב"ד בכפר סיטרין עם כל הבגדים… 

חבד 1

 אלי ישי בילה את בין הזמנים במוזיאון גוש קטיף בירושלים בלוויית בני משפחתו הוא בא לבלות איתם לרגל תשע שנים לגירוש.

ולאחר שהזדהה עם גוש קטיף, נצפה הבוס לשעבר של תנועת ש"ס כשהוא מתפלל מנחה ב'איצקוביץ'.

פתח אליהו...
פתח אליהו…

 חבר הקבינט נפתלי בנט, ניצל את הפסקת האש, ויצא עם רעיתו לנחל 'הזאכי'  שבצפון, בנט כבר היה משוכנע שנתניהו סוגר הסכם עם החמאס, בעוד בנט תופס מקלחת במימי הזאכי נתניהו ישב בלשכתו עם בוגי ותיכנן את מסע חיסול בכירי חמאס.

אני כבר התייאשתי, בואי לזאכי.   .
אני כבר התייאשתי, בואי לזאכי. .

האיש לבית 'בריסק' (בולטון פוטנציאל) נצפה מתפלל שחרית  בקבר הרשב"י במירון השבוע.

בריסק

מינוי מפתיע פורסם השבוע. חזי דרקסלר חסיד סלונים לשעבר מונה השבוע לא פחות ולא יותר לדובר חבר הכנסת אלעזר שטרן מסיעת 'התנועה'. בתקופה האחרונה שימש דרקסלר כדובר תנועת 'צהר' במשרד 'זליגר שומרון' תקשורת'.

מה חיפש סגן ראש עיריית ירושלים מטעם סיעת 'בני תורה' חיים אפשטיין בחתונת אחד מילדיו של בכיר 'בבית היהודי'? בזמן שאלפים מהפלג הירושלמי נטלו חלק בהפגנות כנגד מעצר בחור הישיבה, השתתף חיים אפשטיין בחתונת אחד מילדיו של דב קלמנוביץ יו"ר סיעת 'הבית היהודי' בירושלים. מעניין מה נתי גרוסמן חושב על זה.

הבית הירושלמי...
הבית הירושלמי…

אם כבר כתבנו על הפגנה בגין מעצר בחור הישיבה, דבר מעניין העלה השבוע יהודה שליזנגר הכתב לענייני חרדים בעיתון 'ישראל היום'. שליזנגר העלה צילום של קובץ וורד ששלח למערכת העיתון ובו סיקור של הפגנה ולצידו צילום של גזיר העיתון. בקובץ וורד כתב למעלה בכתב מודגש:  "נא להדגיש שמדובר בזרם קיצוני", ואכן  העורכת ערב זהבית ליויאן הדגישה זאת וכתבה שמדובר בזרם קיצוני.

_______ _____

לקינוח עיתון 'המבשר'- היה העיתון היחידי שכתב ביום רביעי בבוקר על הפגנה כנגד מעצר בחורי הישיבות. אפילו עיתון 'המודיע' ששומר על יחסים טובים עם מפלגת 'בני תורה', לא כתב על כך. מעניין.

חבר מועצת עיריית ירושלים יצחק פינדרוס נצפה השבוע נוסע עם הרכב החדש שרכש באחרונה. מדובר ברכב יונדאי טרג'ט עם שבעה מקומות. עד כה נהג פינדרוס במכוניות שכורות.

 

איש שכולו חסד ישראל ירט אשר שימש עד לא מכבר כעוזר הרב יצחק דוד גרוסמן, נצפה השבוע בשיח רעים עם מח"ט 'גבעתי' עופר וינטר. ויש גם תיעוד.

____ _____- ___

שמואל מקלב המוח מאחורי רשת הגנים 'עץ הדעת' ומראשי הכוכבים עולים שמסתובים בעיריית ירושלים הגיע השבוע עם בנו לגזירת השערות בבתי גדולי ישראל לרגל יום הולדת גיל 3.

____ 2

המישקולץ עצם את עינו ולחש: "זה הקטן גדול יהיה"
המישקולץ עצם את עינו ולחש: "זה הקטן גדול יהיה"

חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק ספורט חרדי מיכאל מלכיאלי נצפה השבוע עושה ספורט וכושר על גבול נהר הירדן.

חופש מספרא - מלכיאלי
חופש מספרא – מלכיאלי

בזמן בין הזמנים נערך פאנל מרתק ומעניין מאוד ברדיו קול ברמה עם נציגי 'דגל התורה'. בין המשתתפים: סגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא, סגן ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג וחבר מועצת עיריית חיפה מיכי אלפר.

_____ ___ ____

 

ח"כ משה גפני, איש החינוך מוטקה בלוי, ישראל קלרמן מעיריית ירושלים ואבא טורצקי השתתפו השבוע ב'קאמפ' של ישיבת אור ישראל. לאחר שראש הישיבה גילגל כמה בחורים מכל המדרגות  הבדרן החרדי גילגל את החיילים של הרב רוזן מצחוק….

  אבא טורצקי בקעמפ של אור ישראל
אבא טורצקי בקעמפ של אור ישראל

ראש העיר אלעד ישראל פרוש פגש אחר הצהריים נער מהעיר שסיפר לו שלא הניח תפילין. העלה אותו ללשכה וזו התוצאה.

פרוש י

המסמס משה ביכלר נצפה בשבוע האחרון ב׳רשת׳ בתל אביב בשעה 6 בבוקר בסלפי עם כתב ערוץ 2 אוהד חמו.

"מקורות ערבים מוסרים לי כי  הביכלרים"... חמו עם  מושי ביכלר
"מקורות ערבים מוסרים לי כי הביכלרים"… חמו עם מושי ביכלר

מני קרויס (מקווי הנייעס) בשתיית "לחיים" למשרד החקירות החדש שלו.

קרויס

רבה של מגדל העמק הרב גרוסמן הגיע לבקר את החיילים הפצועים בבתי החולים. נפרגן.

גוס

מקבץ חדשות המוזיקה החסידית- ליפא בכרכרה – לפידות שופך קרח. 

ישי לפידות ו'המועצת'  הצטרפו לטרנד ששוטף את העולם, לפידות וחברי הלהקה  שפכו על ראשם דלי קרח .לרגל שבוע המודעות למחלת ניון השרירים.  
ואותה "מועצת" הופיעה  בטבריה ואירחה את ילד הפלא עילי אבידני.

צפו בוידאו – המקלחת של ישי

[alooma ref="dcc7d9e41932137a1b8aab7899fd9ccb.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

ביום רביעי השבוע נישא נתנאל ישראל, זמר ׳המועצת׳ של ישי לפידות, לבח״ל בתו של רב הסלבס הרב הכהן, באולמי גן האצולה בפ״ת. החזן דובלה הלר חברו של החתן שהוזמן לביצוע השיר ״אם אשכחך ירושלים״ בחופה, כאשר  לפתע בלי תיאום מוקדם, החליט החתן נתנאל להצטרף לדובלה, לקח מהרב את המיקרופון והוסיף קול שני לביצוע המרגש של השיר. 
בחתונה נראו סלבס רבים וביניהם: דידי הררי, ברי סחרוב, קובי אפללו, מירי מסיקה, אריק ועמירן דביר יוסי ברגרמשה דהן יוני אליאב בריו חקשור.

ישי

השבוע של ליפאליפא שמעלצר הופיע כמעט בכל קעמפ וארגון חסד שנערכים  בישראל. ליפא ביקר אצל ר' חיים קנייבסקי שהוא לבוש בקפטה מהודרת. ההספקים: ליפא הקפיץ את ילדי בני ברק במאפיית הצבי ומיד לאחר מכן התעופף עם גלימתו ונחת ברומניה בנופש המדובר של חברת 'וינטר קלאב' שם עשה כניסה, כמו שרק הוא יודע. לבוש בגלימה מפוארת כשהוא על גבי עגלה מלכותית הרתומה לסוסים אצילים. ליפא, מלווה קבוע את הנופשים של חברת 'וינטר קלאב' וגם את הנופש של הקיץ לא פיספס לשמחת האורחים. הא, ויש גם וידאו. 

ליפא

[alooma ref="e24dbe6f5035b58ce8f7a5dddfafb0b9.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

יעקב שוואקי הלהיב את ההמונים  ב'קסריה' הכוכב האמיתי היה מנחם טוקר האיש והמיקרפון חטף את ההצגה והנחה את הערב בטוב טעם.

-האחים פיאמנטה הרימו  את אולפני קול ברמה מתוך התכנית ״סדר שלישי״, משתתפים האחים יוסי ואבי פייאמנטה ולהקתם. ויש גם וידאו
[alooma ref="2c53e049ef7f66db2392c00ad3beb021.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בערב שבת רץ בקבוצות החרדיות בווטאסאפ תמונה (קשה לצפייה) בו נראה עכבר  מתרוצץ בתוך חלה חמה ועסיסית לשבת, הממי"ם לא איחרו לצאת…

העכבר שהסעיר את הווטאסאפ
העכבר שהסעיר את הווטאסאפ
המם הטרי
המם הטרי

ולסיום:  יש מי ששכח ללבוש בגד ים ונכנס עם הבגדים לתוך חוף שרתון בתל אביב.

צניעות

 

שבת שלום וחופשה נעימה!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.