הברסלבר שברח מאחד מבתי הכלא הקשים בעולם (וידאו)

בזכות הרב ברלנד: איך הצליח מלך חיי הלילה של ת"א שהפך לחסיד ברסלב לברוח מאחד מבתי הכלא הקשים בעולם. צפו בכתבה {סיפורו המטלטל של רונן דבש}

הוא נחשב למלך חיי הלילה של תל אביב, מדובר ב"רונן רסטה" שנחשב במשך שנים לאחד ממפיקי מסיבות הטראנס המובילים בת"א, עד שחזר בתשובה והכיר את בוראו.

כשנסע להודו בפעם האחרונה חבר ביקש ממנו שיקח חבילה קטנה עמו, אבל הוא לא ידע שאלו סמים, הוא נתפס איתם ונשלח לכלא במומבאי. לאחר מכן הוא הצליח לברוח, להנפיק דרכון חדש ולחזור לישראל.

כתב ערוץ 10 מספר בהשתוממות: "לפני שלושה חודשים נעצר הרב ברלנד בדרום אפריקה. כשהביאו אותו לבית המשפט בארץ, ישבתי באולם המעצרים והקשבתי לנציג המשטרה מתאר לשופט איך הרב הזקן הפך לאומן בריחות. "הוא נמלט מישראל, זימבבוואה, הולנד, מרוקו" ועוד ועוד.. האולם היה מפוצץ עד אפס מקום בשוטרים וחסידים של הרב. אבל אף אחד מהנוכחים לא שם לב לסיפור הגדול שנמצא לכולם מתחת לאף. בקצה הספסלים ישב אחד מאנשי סודו של הרב, עם פאות, זקן ארוך וכיפה ברסלבית. קוראים לו רונן דבש, חלקכם אולי מכירים את הספר שכתב, "הבריחה מהודו". כשגיליתי מיהו לא עזבתי אותו ובחודשים האחרונים התלוויתי אליו כדי שיספר למצלמה את הסיפור המדהים שלו בצורה קצת אחרת. סיפור על תעוזה, יראת שמיים ותפילה אחת ששברה את החומות הגבוהות והחזקות ביותר".

איך הצליח לברוח בזכות הרב אליעזר ברלנד שחבר הציע לו לפגוש עוד לפני שנעצר בהודו, מה אמר לו הרב. את זאת ועוד תצפו בכתבה של המגזין חדשות 10

צפו בכתבה המטלטלת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.