הבשורה של גלנט לחרדים

בעשרים השנים הקרובות אנחנו רואים צפי של כעשרת אלפים דירות שיהיו מיועדים למגזר החרדי", בישר גלנט בועידת העסקים של המודיע. { "אבנה אלפי יח"ד"}

שר השיכון יואב גלנט הפתיע ב'ועידת המודיע' כאשר הצהיר כי משרד השיכון יבנה אלפי יחד לציבור החרדי:  "בשנה הבאה (2017) יהיו הרבה מאוד היתרי בנייה בכל רחבי הארץ. שנת 2018 תהיה שנת בנייה מאסיבית. בעשרים השנים הקרובות אנחנו רואים צפי של כעשרת אלפים דירות שיהיו מיועדים למגזר החרדי", בישר גלנט.

שר השיכון יואב גלנט הבהיר בדבריו כי: "אני פועל מתוך הבנה פשוטה שהזכות למגורים ודיור היא זכות לכל אדם ולא משנה לי מאיזה תפיסת עולם – עד היום הפתרון היה פתרון נקודתי. אני נפגש בנושא עם כלל ראשי הערים החרדיות. נקים שכונות חרדיות נוספות ובלבד שהדבר לא ישנה את אופי האוכלוסייה".

שר השיכון יואב גלנט הסביר עוד על התכנית המתגבשת "אפעל לגרום לכך שלרשויות המקומיות יהיה כדאי לקבל לתוכם את האוכלוסיות השונות ובתוכם את המגזר החרדי. אני כמובן לא אוסר על אף אחד לגור בשום מקום ובכל עיר שהוא רוצה. אבל אנחנו גם מנסים לתת פתרונות יחודיים למגזר החרדי. המסר שאני רוצה להעביר מטעמי ומטעם ממשלת ישראל הוא שאנחנו צריכים ללמוד לחיות ביחד ולגור ביחד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.