הבת התעוררה והאם פרצה בבכי: "שמע ישראל" (וידאו)

עין לא נותרה יבשה במחלקה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים איכילוב שבתל אביב. בסוף השבוע שבה להכרה מלאה מושית פישר (23), שהתמוטטה לפני כשבוע במועדון "הבלוק, האם פרצה בבכי ולא הסתירה את אמונתה בבורא. { קורע לב}

" שמע ישראל אלוקינו ה' אחד"! מיררה האם בבכי, עין לא נותרה יבשה במחלקה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים איכילוב שבתל אביב. בסוף השבוע שבה להכרה מלאה מושית פישר (23), שהתמוטטה לפני כשבוע במועדון "הבלוק" לאחר שצרכה סם מסוג אקסטזי.

לאחר שהתמוטטה מצבה היה קשה, אך הערב (שבת) הגדירו בבית החולים את מצבה בינוני והיא צפויה להשתחרר בימים הקרובים.

ד"ר אסתי דהאן, ממלאת מקום מנהלת היחידה לטיפול נמרץ, אמרה כי "חייה של מושית ניצלו בזכות חמישה טיפולי mars – מכשיר ייחודי המחליף את חלק מתפקודי הכבד שנפגעו".

 צפו באם באדיבות רשת

צופיה פישר, אמהּ של מושית, אמרה בהתרגשות כי היא "מקבלת את הבת שלי בחזרה, היא מזהה אותי היא מזהה אותי -שמע ישראל". היא הודתה לצוות הרפואי "שמציל חיים פה בטיפול נמרץ ואנו ראינו השבוע את הניסים האלה שהם עושים למטופלים רבים שיצאו ממצבים קשים. לולא הם, היא לא הייתה חיה".

מושית התמוטטה  לאחר שחשה ברע בתום בילוי במועדון בתל אביב. היא הוכנסה ליחידה לטיפול נמרץ עם כשל מערכתי. לדברי רופאיה, היא אובחנה כסובלת מהרעלה. יממה לאחר מכן עצרה המשטרה שני גברים החשודים כי החדירו סם לכוס המשקה שלה.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משפחה פשוט מטומטמת ודוחה. איך בזמן קשה כזה הם מוכנים שיצלמו אותם. בשום ריאיון האבא לא מדבר. כנראה יודע שההאמא כמו הבת שקרניות. צורה לחינוך

    סמדר |
    הגב