הבת יענה הפתיעה את הירושלמים (וידאו)

תושבי השכונה הדרומית בדרום ירושלים הופתעו לראות היום (ראשון) בת יענה משוטטת ברחובות.

עוברי אורח תיעדו את החיה והודיעו לרשויות, כעבור כמה שעות היא נלכדה { תעלומה בגילה}

תעלומה בשכונת גילה: תושבי השכונה הדרומית בדרום ירושלים הופתעו לראות היום (ראשון) בת יענה משוטטת ברחובות.

עוברי אורח תיעדו את החיה והודיעו לרשויות, כעבור כמה שעות היא נלכדה.

מהחקירה עולה כי היען ברחה מביתו של תושב השכונה – שגידל אותה ללא כל אישור. היען שוטט לו ברחובות במשך כמה שעות עד שנתפס על ידי אנשי השירות הווטרינרי.

בעליו סיפר לפקחים כי קנה את היען כאפרוח במכירה פיראטית בשוק בכפר קאסם וגידל אותו מאז – ללא ידיעה או אישור של העירייה או השירות הווטרינרי.

 היען שצולמה  על ידי איתי גבאי – באדיבות רשת

גם ילדים נהנו מהאטרקציה, נועה תמר, תלמידה בבית ספר תיעדה את החיה שצעדה בניחותא במורד הכביש אביה סיפר לחדשות 2: "היא סיפרה שאחד הילדים צעק שיש יען בחוץ. בהתחלה היא לא האמינה, אבל בכל זאת יצאה כדי לראות מה המהומה ואז הופתעה לראות אותה".

האב הוסיף: "בהתחלה היא פחדה, שאלתי אותה למה, הרי רק לפני שבוע בערך היינו בספארי וראינו הרבה חיות, וגם יענים. היא הסבירה שזה לא אותו דבר כשנמצאים בתוך המכונית ורואים אותה מרחוק. אבל אחרי זה היא התגברה על הפחד, התקרבה אליה וצילמה אותה".

בשכונה הירושלמית חשבו  שהיען ברחה מגן החיות התנ"כי, אך בגן אמרו לחדשות 2 כי "לא נעלמה לנו אף יען".

בעיריית ירושלים התייחסו בהומור ל"סערה" ועדכנו בעמוד הפייסבוק של העירייה עוד לפני תפיסת החיה: "כנראה שבדקות אלו מסתובבת יען ברחובות גילה. אנחנו בעקבותיה, נעדכן". לתמונתה של היען צורף המשפט המבודח, שהפך לאחרונה ללהיט רשת, "מי שלא טוב לו – יום טוב לו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.