הבת מדברת: "אבא שם קץ לחיו בגלל שלא קיבלו את הילדה"

בתו של המנוח ששם קץ לחיו במהלך השבוע מגולל בראיון לאתר וואלה על נסיבות המקרה ומאשימה את מוסדות החינוך, "אבא שלי שם קץ לחייו בגלל שלא קיבלו את הבת שלו לבית ספר 'בית יעקב' שהוא רצה, זה היה הקש ששבר את גב הגמל".

הטרגדיה ברכסים: בתו של המנוח ששם קץ לחיו במהלך השבוע מגולל בראיון לאתר וואלה על נסיבות המקרה ומאשימה את מוסדות החינוך, "אבא שלי שם קץ לחייו בגלל שלא קיבלו את הבת שלו לבית ספר 'בית יעקב' שהוא רצה". טוענת נ' שאביה בן 52, שם קץ לחיו  והותיר אחריו אישה ושמונה ילדים.

"בכל החודשיים האחרונים דיברו בבית על כך שלא מקבלים אותה ועושים בעיות. בית הספר, המנהלת והאנשים כאן הם רעי לב. אנשים מתעוררים אחרי שקורים דברים, חבל שלא מתעוררים לפני. חבל שאנשים צריכים לעשות מעשים כאלה כדי שאולי יקבלו את הבת שלהם לבית הספר".

 

נ. מתארת על הצער הכבד ומסבירה:  "זה קשה לנו מאוד. אנחנו לא מעכלים את מה שקרה. זה הלם, הלם של החיים. זה בכלל לא מובן. ההורים שלי מאוד רצו שהיא תתקבל ל'בית יעקב', אבל היו אנשים ששיבצו אותה למקום אחר, שלא מתאים לנו לרמה הרוחנית. אין לנו דרך להסביר את מה שקרה. הילדה מרגישה שלא רוצים אותה ועכשיו אי אפשר להסביר לה. היא כל הזמן שואלת: 'אימא, לא רוצים אותי? לא מקבלים אותי? למה הם לא רוצים שאני אהיה בבית ספר הזה?'", אמרה נ' בשיחה עם וואלה! NEWS.

ברחוב החרדי נפוצו חרושת שמועות לגבי מצבה הפיננסי של המשפחה, אך נ. טוענת שאין קשר למצב  הכלכלי וכי המקרה האחרון שבר אותו. "לכל אדם יש חובות, אף אחד לא חי כמו מלך. היו גם קשיים אחרים אבל זה היה הקש ששבר את גב הגמל. זה המקרה האחרון שגרם לו להישבר ולעשות את מה שהוא עשה בלי לחשוב יותר מדי", אמרה בתו.

 

ממשרד החינוך נמסר בתגובה לוואלה חדשות: "המשרד שולח תנחומים לבני המשפחה. עם היוודע דבר המקרה דאג המשרד לעדכן ולתדרך את המפקחים על המוסדות שבהם לומדים ילדיו של הנפטר, כדי לוודא ליווי צמוד של הילדים ובני כיתותיהם נוכח המקרה המצער. לעצם העניין, המשפחה פנתה לרשות המקומית לאחר שבת המשפחה לא התקבלה לכיתה א' בבית הספר 'בית יעקב', שאליו נרשמה. לאחר בחינה, מחלקת החינוך של הרשות המקומית מצאה כי הילדה מתאימה לבית הספר 'אור חדש' הפועל במקום ושיבצה אותה בו. לאור פניית ההורים, המשרד בחן את החלטת הרשות ומצא שהיא מוצדקת, בין היתר, בעקבות העובדה שהילדה התחנכה בגן של חינוך מיוחד והייתה זקוקה לכיתה קטנה ומכילה כפי שיש בבית הספר 'אור חדש', ובניגוד למצב בבית הספר 'בית יעקב'".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התנהגות מנהלי המוסדות מזעזעת .
    אבל הדיבור על "הקדוש" שהתאבד מזמין את ההתאבדות הבאה.

    י |
    הגב