הגאב"ד ומוטי שטיינמץ שימחו את הילדים (תמונות)

ילדי "בני מלכים" בביקור מיוחד אצל גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט ווייס שליט"א אשר ארחם וברכם בהתרגשות. {צפו בגלריה}

ארגון "זה לזה" המסייע ליתומים ואלמנות, ערך גם השנה בחוה"מ סוכות "שמחת בית השואבה" חגיגית ומלאת שמחה לילדי הארגון. באירוע שנערך באולמי בית ישראל השתתפו אלפים מילדי ובחורי "זה לזה", שרקדו ופזזו עד השעות הקטנות של הלילה.

את היום השמח החלו ילדי "בני מלכים" בביקור מיוחד אצל גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט ווייס שליט"א אשר ארחם וברכם בהתרגשות. בסיום המעמד המיוחד צעדו הילדים כשדגלים בידיהם לאולמי תמיר, שם חיכתה להם הפתעה: הצגה חינוכית מלאת הומור ומאלף חיות מרתק. את ליבם סעדו הילדים בסוכה גדולה ורחבת ידיים בה הוגשו להם מטעמים במשך כל היום.

ובזמן בו נהנו הילדים ממופע להטוטים, התאספו קבוצות 'בני עליה'- בחורי הישיבות לכינוסי חג עילאיים. קבוצת ה"ישיביש" התאספה בסוכתו של הרב שמואל רבינוביץ ונהנתה מפניני תורתו. את האירוע הנעימו הבעל מנגן אלי ווייס והרב טוביה פולק משגיח עטרת ישראל לצעירים שהרקיעו שחקים עם השירה והריקודים והפיחו בהם שמחה אמיתית.

קבוצת ה"חסידיש" התקבצה ל'זיץ' מרומם בסוכת בית מדרשו של ר' דן סגל שליט"א, תוך ליווי מוזיקלי מלא עזוז של הבעל מנגן אברהמי מושקוביץ ומגיד המישרים ר' שלמה מילר שליט"א .

בשעות הערב של היום המהנה, התאספו כולם כאחד בלב אחד, אלפי ילדי תשב"ר של "בני מלכים" ובחורי "בני עליה", לשמחה של מצוה באולמי תמיר. שמחה שלוותה ע"י מקהלת מלכות הידועה אשר יחד עם אורח הערב הרב מוטי שטיינמץ, הרקידה את המשתתפים במעגלי שמחה סוחפים.

ילדי "בני מלכים" רקדו יד ביד עם החונך המשמש עבורם דמות של אב. רבים אחרים פזזו וקרנו שמחה שחפתה במעט על הידיעה, שזו להם הפעם הראשונה שהם רוקדים מאז חרב עליהם עולמם..

אמהות הילדים ואחיותיהם חגגו באולם סמוך עם מסכי ענק. יחד עם הרבנית רוטנברג תליט"א הן חוו את הקולות ונהנו מברים עשירים ושולחנות עמוסי כל טוב.

וכך, אל תוך הליל והצינה המתפשטת נמשכו הריקודים של ילדי "זה לזה" והרימו את כולם טפח מעל הקרקע.
בסיום החגיגה המרוממת נערכה הגרלה יקרת ערך בה זכו 2 משפחות בטיסה בשמי הארץ.

שמחת בית השואבה המתקיימת מידי שנה היא שמחתם האישית של הילדים, זמן המוקדש רק להם. עת בה הם יכולים להתעלות מעל כאבם הפרטי ולשמוח באמת, עד כלות הכוחות. בשמחת בית השואבה של "זה לזה" חשים כולם כי הם חלק ממשפחה גדולה ואוהבת, שגאווה להיות חלק ממנה.

הרב4-01

חיות-01

מלכות 6-01

מלכות-01

מלכות2-01

ריקודים2-01

ריקודים7-01

ריקודים9-01

ריקודים10-01

ריקודים11-01

שירים-01

שירים3-01

Sequence 01.Still003-01

הצגה-01

הרב-01-01-01

הרב3-01

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.