הגברת הראשונה של המשפיעים – בקליינע

מה עשו קבוצת המשפיעים עם העיתונאית החרדית בצפון? האם החתול השחור בין גפני לגוטרמן חלף? מי מדגמן אבהות למופת? ומה עשו כתבי הנייעס בחוף שרתון? בקליינע

  ונפתח בשלום הנרקם בין גוטרמן לגפני: ח"כ גפני הסב בשולחן אחד עם ראש עריית מודיעין עילית – יעקב גוטרמן, וזאת חרף המתיחות המתוקשרת ששוררת בין השניים. בשבועות האחרונים נשמעו קולות המבקשים להדיח את יעקב גוטרמן מדגל התורה, למרות זאת, נראה שהאחרון ממשיך לצבור כוח חרף מאמציו של ח"כ גפני ואמש, כמה מפתיע- השניים נצפו בחתונת בנו של דוד אוחנה – יו"ר דגל התורה בעיר טבריה.

בקליינע תהה, האם החתול השחור בין השניים חלף כלא היה? או שגוטרמן נבהל שגפני ידיח אותו מראשות העיר.

גפני וגוטרמן - חזון העצמות היבשות
גפני וגוטרמן – חזון העצמות היבשות
ומ'דגל התורה' לקבוצת 'המשפיעים'  בהנהגתו של דובר חזו"א 5 – בני רבינוביץ – אשר מידי חודש "מפנק" את חברי קבוצתו באטרקציות שונות .

הפעם לקח האחרון את חבריו לסיור חוויתי עם אנשי האו"ם בגבולות ישראל בצפון הרחוק, הסיור נפרש על פני יומיים, כשבליל אמש, לנו החברים במלון רימונים אשר בנווה אטיב .

שניים ממשתתפי ה"סיור" בצלאל קאהן  ואבי מימרן הקדימו חזור רק בכדי להספיק את ה"מהדורות המרכזיות" עליהן אמונים השניים .

 חסדיאל, עייפים ומרוצים  ? "מדובר בסיור מקצועי נטו ולא בטיול", השיבה .

בקליינע מביעה עניין ב"ימי סיור מקצועיים" כנ"ל, מידי שבוע בימי הקיץ החמים.

הגברת הראשונה של המשפיעים - שלהבת חסדיאל
הגברת הראשונה של המשפיעים – שלהבת חסדיאל

הרמן בשרתון:

כמידי שבוע כתבנו משה הרמן לוקח פסק זמן מהשבוע המפרך ויוצא עם חבריו לחוף הים הנפרד שרתון אשר בת"א.

ובשישי בצהרים פגש בשורה של כתבי נייעס חרדים שיצאו לחוף הים כשהם ישובים על החול החמים ומדסקסים על דא ואה. לאחד מהם, נשמט מטבע של עשרה שקלים, וממש במקרה, וכנגד הסיכויים אחד מהיושבים  מוצא את המטבע האבוד של הכתב לעניני אדמורי"ם וספורט ישראל כהן. לאחר דין ודברים בענייני הלכה, הוחזר המטבע לבעליו.

השבת אבידה - כהן והרמן על החוף
השבת אבידה – כהן והרמן על החוף

עוד נצפו: שלומי פולק עוזרו של ח"כ משה גפני, הצלם משה גולדשטיין, האיש והסיינה:  מנכ"ל מיר ברכפלד ישעיהו גרנדש, עוזרו של גפני, איך לא, החליף כמה מילים עם האחרון, את תוכנה של השיחה בקליינע שומרת לעצמה.

מלחמת המגזינים 
עולם מגזיני התמונות חלה תפנית השבוע בהקמת עיתון תמונות חדש המתהדר בשם "בחצרות קדשנו" הרקע לפתיחת העיתון החדש הוא פרישה של העורך אהרן וינשטוק חסיד לעלוב ועמו הגרפיקאי שוקי קנר חסיד פרמישלאן שפרשו מהגזין הראשון והוותיק 'כל העולם כולו' הנמצא בבעלות יעקב קינד.
כעת השניים בטוחים שיש מקום לעוד מגזין בשכונה, ובכוונתם יחד עם הצלם שוקי לרר לצעוד קדימה.
בעולם התמונות קיימים מספר מגזינים הראשון הוותיק כל העולם כולו שמדשדש מאחור, לאחריו המגזין 'העולם החרדי' המוביל בתפוצתו בהיותו מסונף מידי שבוע לעיתון 'בקהילה' והמגזין הצעיר יותר 'הציבור החרדי' בהנהלת חונה דייטש שלמרות היותו צעיר, מדובר במגזין מבטיח.
כעת נותר לראות האם בחצרות קדשינו החדש ישרוד את שלושת המגזינים הקיימים ויתן פייט.
הודעה מיילים העתק

בשישי האחרון יוסי דייטש הסגן והמ"מ של "שריף ירושלים" ניר ברקת, עזב את לשכתו המפוארת בקומה השישית ב"ספרא" לטובת שופינג – לכבוד "שבת קודש" יחד עם ילדיו .

שליח בקליינע שהזדמן ל"אקספרס מרקט" ברחוב מלכי ישראל, תיעד את דייטש מדגמן אבהות למופת.
אבא לדוגמה-דייטש
אבא לדוגמה-דייטש

 סייע  בהכנת הידיעה : משה הרמן 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זבל ושוב פעם זבל. איך לא מתביישים לצאת לטיולים משותפים יחד עם "הגברת הראשונה" של המשפיעים. אני לא רוצה לדמיין את ארוחות השחיתות במחיצתה של הגברת הראשונה. איבדתם כל גבול…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אלו ידובררו אותנו. קבוצה מעורבת נוסעת לטיול. פשוט לא ייאמן. אני אדם רחוק מאד מאד מקיצוניות אולם נראה לי שזה כבר עבר את כל גבול הטעם הטוב. במיוחד אם הם מייחסים לעצמם את התואר "המשפיעים". במיוחד אם הראש ניכס לעצמו את דוברות חזו"א 5.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב