הג'וב שהציע יועץ התקשורת לעדה כנגד שרה נתניהו

ערוץ 2 חושף התכתבות בו מציע יועץ התקשורת של התובעת החרדית לעדה מרכזית בפרשה תפקיד בכיר במשרדו. משפחת נתניהו: "אין גבול לרדיפה"

העובדת שעבדה יחד עם התובעת החרדית במעון רה"מ ומשמשת כעדה ראשית בתיק תביעה כנגד אשת רה"מ, קיבלה הצעת עבודה מיועץ התקשורת של המתלוננת שייצג גם את מני נפתלי ואת התובעת החרדית – כך נחשף הערב בערוץ 2. בכך, אחושף ערוץ 2 את השיטה שבה מנסים לשדל עובדות שיעידו כנגד אשת רה"מ.

וכך פונה היועץ לעובדת בהודעת הווטסאפ, "שמי אריק, אנחנו לא מכירים",הוא פונה. "קיבלתי את הטלפון שלך ממכרים משותפים, אני מנכ"ל של חברה שעוסקת בתחום התקשורת, פרסום, יח"צ". "אני רוצה להציע לך תפקיד אצלנו בחברה, אשמח אם תרימי אליי טלפון". לאחר שעה שהעובדת לא עונה יועץ התקשורת שולח הודעה נוספת: "רוצה לשמוע עוד פרטים?".

בשלב הזה העובדת מתעניינת ודורשת פרטים, והיועץ משיב: "אנחנו מחפשים לכמה תפקידים,אחד מהם הוא עוזרת אישית למנכ"ל, אם יש לך ניסיון אחר רלוונטי אפשר לבדוק את התאמתך גם לתפקידים אחרים". השיחה בין השניים הסתיימה בכך שהם סיכמו שידברו בהמשך.

אריק רוזנטל יועץ התקשורת של התובעת ש.ר מסר בתגובה לערוץ 2 "מהראיות שבידיי עולה כי נ.ק. ביקשה לסיים את עבודתה כבר בעבר אך כפי הנראה הופעלו עליה לחצים שלא לעשות זאת. אכן פניתי אתמול בערב לגברת נ.ק. בניסיון לסייע לה, מתוך דאגה אמיתית לשלומה וכחלק ממחויובותי כאזרח להעניק עזרה לזולת. אני מציע לכל הצוות המוכשר של משפחת נתניהו לעשות חשבון נפש עמוק, להסתכל במראה ולנסות להסביר לעצמים כיצד הם מוכנים לתת יד לפגיעה כל כך קשה בעובדים".

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה לערוץ 2

״זהו רק קצה הקרחון של השיטות הבזויות בהן פועלת חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ״ן שלהם. אבל הציבור חכם ומבין שמדובר בטענות כוזבות ובשיטות פסולות שכל מטרתן להשחיר את שרה נתניהו ולפגוע בראש הממשלה. אין גבול לרדיפה ולרצח אופי, ולראייה הניסיון של היחצ״ן שלהם לגייס עובדת במעון ראש הממשלה ע״י הצעות עבודה מפתות ומצוצות מן האצבע. מי מציע בסמס תפקיד של עוזרת מנכ״ל למשהי שלא פגש מעולם, שבמקרה היא עדה מרכזית. כל הקנוניה נחשפת בסמס זה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.