הג'וב של פינדרוס וההקלטות של דייטש • בקליינע רותח

השבוע במדור הפפראצי של 'אקטואליק': הג'וב של בלומנשטוק, בדגל מחפשים ג'וב גם לפינדרוס, מ'קוקר' לספרא, היכן שהה המשב"ק של האדמו"ר מבעלזא? מי העיתונאי שרשם את בנו למערבא? והאחים שירדו לסיני

מערכת הבחירות בירושלים הולכת ומגיעה לקראת הישורת האחרונה שבה התמונה הולכת ומתבהרת: החסידים כנראה ברובם או בחלקם הגדול יצביעו לברקוביץ או שיבחרו בשב ואל תעשה. בקליינע מצפה בכיליון עיניים לקראת התוצאות הסופיות שבה יוכרע באופן סופי – האם בחסידות גור יורידו את הגרביים הלבנות לחצי התורן, או שמא יפצחו בשירת "המה כרעו ונפלו" – כקונטרה ל-6 -3.

בקליינע שחגג השבוע יחד עם בני משפחתו את שמחת בית בקליינע (לבת הזקונים) לא היה יכול שלא לפספס את ההמולה והפטפטת סביב הבחירות לראשות עיריית ירושלים שהפכו לשיחת היום ברחוב החרדי, ובשבע ברכות, בשעה שטובי הדרשנים וליצני הדור שפעו בווראטים על אבימלך ושרה, בקליינע שיגר ציוצים מסביב לשעון לעם היושב בטוויטר. בקליינע הדגיש בדרשת השבע ברכות שנערכה השבת בבני ברק על כך שהוא בעצמו הלך בעקבות אלעזר ויצא לחפש שידוך לאחותו.

ביום חמישי בערב (חמישי) נשלפו כל הסכינים וההקלטות, והכעס החסידי שהצטבר כלפי דגל התורה בסכר של אחד המועמדים התפרץ במלוא עוצמתו במהדורות הערב, לבקליינע נודע כי הדברים שיוסי דייטש צוטט בכלי התקשורת ועוררו סערה רבתית בכל הקבוצות נאמרו בשיחה של דרעי עם חבר מעצת עיריית ירושלים מטעם בעלזא מיכל הלברשטאם, האחרון כנראה העביר את ההקלטה לרשותו של  אחד החברים באגודה שמן הסתם העביר את ההקלטות ל"מטה כבוד החסידות"  – שהעבירו את ההקלטות ליאיר שרקי בערוץ החדשות.

והנה עוד אחד מהחשיפות של המדור: יצחק פינדרוס לא יחזור להיות חבר מועצה ובטח שלא סגן ראש עיר בירושלים, שכן על פי החוק ניתן להעביר כתובת רק פעם אחת בשנה. יחד עם זאת,  לבקליינע נודע כי החברים בדגל מחפשים ג'וב מסביב לשעון עבור בעליו של דירת הרפאים מרחוב שמעיה 12 באלעד, לפינדרוס הוצע לעמוד בראש המכון החרדי לחקרי מדיניות של אלי פלאי.

ואותו אלי פלאי, נצפה השבוע כשהוא מגיע לרשום את בנו לישיבת מערבא.

הברנז'ה עצרה את נשמתה בדאגה לאחר שאלי ביתאן נכנס לחדר הניתוחים. מדוברות הגר"א ביתאן נמסר בתגובה כי העיתונאי הותיק שוחרר מבית החולים. בשישי הוא קרא ממיטת חוליו במסר לציבור לקראת שבת: "שכל אחד ישתדל למעט קצת בלשון הרע"

הגר"א ביתאן ממיטת חוליו במסר לציבור לקראת שבת: "שכל אחד ישתדל למעט קצת בלשון הרע"קרדיט צילום: דוברות בית הגר"א ביתאן Eli Bitan

פורסם על ידי ‏מענדי גרוזמן‏ ב- יום שישי, 9 בנובמבר 2018

ונעבור לפינת הקרויזר נולד:

לבקליינע נודע כי יאיר אקשטיין ימונה ליועץ לענייני חרדים של ליאון, באם ייבחר.
מקוקר לספרא: והיה יהיה, באם החסידים ינהרו בהמוניהם לקלפיות – נתי גמליאל (לשעבר מחזיק מניות באתר קוקר ומנכ"ל קניון רמות), ימונה ליועצו החרדי של ברקוביץ. מי פילל ומי מילל.

ואפרופו ברקוביץ, לאחר שסעדו על סטייק עסיסי, שורה של עיתונאים חרדים עברו במפתיע לצייץ בשבחו של המועמד החילוני – וזה לאחר שהרבו לצייץ בעבר בשבחו של ליאון.

לבקליינע נודע כי בעוד בחסידות בעלזא טרם הכריעו בסוגיית ברקו – ליאון, השבת נצפה בגלי צאנז מיכל פירר, המשב"ק המסור של האדמו"ר מבעלזא שכנראה העדיף לשקוע בשרעפים של חוף הים בנתניה מאשר להסתודד עם המוני "החסידים הזועמים" בקריית בעלזא תובב"א.

בדיוק באותו מלון בילה השבת גם בנימין הרשלר.

אפרופו ג'ובים, דודי בלומנשטוק, חבר המועצה החדש של דגל (מס 6') מונה למנכ"ל מוסדות הרב נויברט, בבית וגן.

מפגש פסגה התקיים בליל שישי בין ליאור רוט, הקמפיינר של אבוטבול, מול אנשי עליזה בלוך: ובראשם, האסטרטג החרדי של עליזה בלוך יעקב עמר, עו"ד יחזקאל רוזנבלום מחי"ש, חיים לנדסמן, ואלי פרידמן – זמר החתונות והאיש החזק במטה בלוך

.

 

צמד היחדניקים  -האיש והמהפכה מבית שמש, יעקב עמר, והאיש של אשדוד, נפגשו ממש במקרה בעיר אשדוד דקות לפני כניסת השבת

ואם ביחדניקים עסקנין, בצלאל חטאב מס 3 ברשימת התושבים של יעקב ולנשטיין ואיש מפלגת יחד נצפה משוטט אי שם בברכפלד.

אריאל דרעי, מנכ"ל רדיו קול ברמה ושדר הרדיו מנחם טוקר שתוכניתו המוקלטת כמובן, משודרת באותה שעה בשישי ברשת, סיגלו לעצמם מנהג חביב: להתנזר מהפוליטיקה ולשבת על כוס קפה עם עוגיות, מידי יום שישי, פעם זה  בביתו של טוקר ופעם בבית קפה ירושלמי.

ועוד על הטוקר – כאן בתמונה ניתן להבחין שהמייק אפ עלה על גדותיו

אחד מראשי תעשיית הנייעס (שלא מוכן להיחשף) נצפה בחתונת בנו הבכור של שייע דייטש שנערכה השבוע ברוב פאר והדר. כאן בתמונה (החתוכה הוא שקוע בפלאפון)

מהחתונה של שייע דייטש חתכו העיתונאים שלמה ריזל (ראש דסק ערבים וחוץ בקול חי) ואחיו התאום מנדי (קול ברמה ורדיו דרום) ירדו לנוח בסיני. על פי הסטטוס של מנדי בוואטסאפ, זו המדינה ה-32 שלו. בשבוע הבא: טור ותמונות כאן באקטואליק.

רגע לפני הופעה בצרפת, המעבד הדגול בני לאופר, יצא לחרוך את פריז עם מכונית אדמדמה חדישה בהחלט..

דובר הרבנות קובי אלתר, יצא אף הוא לנפוש במסגרת מסע של בכירי משרד החוץ בארה"ב, בתמונה שלפניכם הוא נצפה למרגלות מפלי הניאגרה. בקליינע מברך ברכת – מה רבו מעשיך ה'.

ובזמן בו מתקיים כינוס שלוחי חב"ד בניו יורק בכפר חב"ד נצפה הפעם הצלם חיים טויטו דווקא בכפר חב"ד רגע אחרי שסיים לנהל את קמפיין הבחירות של מפלגת ש"ס בבת-ים בחברתם של המפיקים ישראל נאבול ומני לרר מבית חברת 'צבעים הפקות' בחתונתו של איש המוסיקה חיים פביאן.

ראשי ישיבות, רבנים, ח"כים, ראשי ערים, אנשי תקשורת וקהל רב השתתף בשמחת הבר מצווה לבנו של בצלאל קאהן, מנהל התכניות של "קול חי" באולמי "ויולה" בבית שמש. צילום: שלומי כהן.

‏יחצ"ן המוזיקה אסף משיח התחתן השבוע עם בחירת ליבו בתאל אשכנזי. בסידור חופה וקידושין כובד הרב אברהם יוסף.

כתב הברנז'ה איציק אוחנה והיועץ האסטרטגי מנחם גשייד נצפו בשיחה צפופה בחתונת היועץ שלמה וייזר עם הכלה בת הנגיד הרב יששכר קנול.

מוזיקה:

לבקליינע נודע כי אברהם פריד וליפא יופיעו בפיטסבורג.

המוסיקאי והיוצר שרון אבילחק (שלאחרונה הצטרף לרשת החברתית) עובד על שיר חדש למאיר גרין ביחד עם שותפו ליצירה המוסיקלית בתקופה האחרונה הזמר אודי דוד ("דה וויס"). ויש גם סלפי.

השבוע בגן האירועים "אגדתא" נרשם מפגש מוסיקלי מיוחד שלא מתרחש כל יום. על במה אחת הופיעו נמואל ומשה לוק. האחד על החלק החסידי, והשני על הצד הפיוטי. השיא של הערב דואט משותף של השניים לשיר "ברצלונה" שהרקיע לשחקים וגרף אלפי צפיות ברשתות החברתיות של השניים.

 

רון קובי, ראש העיר "המופרע" של טבריה, הגיע השבוע לכנסת.

ולסיום: יענקי ביכלר האסטרטג של דרעי נצפה מפקח על הבוס במהלך מסיבת הניצחון של שס בפתח תקווה.

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.