הגופה נמצאה בין הררי הזבל והגרוטאות וחולצה בידי מתנדבי זק"א ת"א

מתנדבי זק"א ת"א שהוזעקו לסייע לכוחות הכיבוי בדירה ברמת גן נאלצו לטפס בין הררי זבל וגרוטאות על מנת לחלץ גופה במצב ריקבון מתקדם שנמצאה שם * לאחר סיוע של משאיות האשפה של העיריה הצליחו המתנדבים לחלץ את הגופה ולהביאה לקבורה

אפילו למתנדבי זק"א תל אביב, המורגלים במראות קשים ובלתי שגרתיים, היה האירוע השבוע ברמת גן יוצא דופן. המתנדבים הוזעקו לדירה בעיר בעקבות דיווח על חשש לאסון כאשר השכנים דיווחו על ריח חריף העולה מהדירה.

כוחות הכיבוי וההצלה אשר פרצו לדירה מצאו אותה כשהיא מוזנחת והסתבר ששימשה כמחסן של פריטים וזבל שנאסף במשך שנים על ידי הדייר. הכוחות לא הצליחו להכנס לדירה בצורה שגרתית ונאלצו לטפס מעל גבי ערימת זבל שם בפנים כאשר בפנים נמצאה גופה במצב ריקבון מתקדם. הגופה הייתה "קבורה" בין הררי זבל, גרוטאות וחפצים משומשים.

מתנדבי זק"א תל אביב בפיקודו של ראש הצוות אבי צדוק, שהוזעקו למקום הפשילו שרוולים ובמשך שעות פינו את הזבל בסיוע עירית רמת גן שהביאה 2 משאיות אשפה על מנת לקלוט את כל מה שהוצא מהדירה בכדי להגיע לגופה. המתנדבים ביצעו משימתם באופן מושלם כשדאגו לפינוי הגופה לבית העלמין באמבולנס זק"א, הנפיקו רישיון קבורה במשרד הבריאות ותיאמו את סידורי ההלוויה.

מפקד זק"א תל אביב חיים נוגלבלט שיבח את המתנדבים שלא בחלו בשום אמצעי ולמרות כל הקשיים דאגו בחום הכבד לחלץ את הגופה ולהביאה לקבורה בכבוד האחרון הראוי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.