"הג'יאהד האסלאמי העלה את הכוננות בעזה לרמה הגבוהה ביותר"

בעיתון דווח כי הזרוע הצבאית של הג'יאהד האסלאמי עוקבת באדיקות אחרי תנועת תושבי עוטף עזה, כולל בתוך היישובים צמודי הגדר ואנשיה נעזרים לשם כך במשקפות ובמנגנוני צילום

העיתון 'אל חיאת' היוצא לאור בלונדון פרסם הבוקר כי ארגון הטרור הג'יאהד האסלאמי העלה את הכוננות בעזה לרמה הגבוהה ביותר – בעקבות התרגיל הצבאי באזור עוטף עזה שבו פתח צה"ל ביום ראשון השבוע. התרגיל, שלטענת צה"ל תוכנן מראש, יסתיים מחר. במקביל, הצנזורה התירה לפרסם כי צה"ל פרס מיגוניות ברחבי נתיבות מחשש לירי טילים בשעות הקרובות.

בעיתון דווח כי הזרוע הצבאית של הג'יאהד האסלאמי עוקבת באדיקות אחרי תנועת תושבי עוטף עזה, כולל בתוך היישובים צמודי הגדר ואנשיה נעזרים לשם כך במשקפות ובמנגנוני צילום.

אמש פורסם כי במערכת הביטחון פרסו סוללות 'כיפת ברזל' באזור המרכז, מחשש להסלמה.

ובתוך כך, השליח האמריקני למזרח התיכון, ג'ייסון גרינבלט, צייץ הלילה בטוויטר: "הצהרות קיצוניות ופרובוקציות נגד ישראל מצד הג'יהאד האיסלמי פוגעות בתושבי עזה, והן מסוכנות מאוד".

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידן, אמר הבוקר כי השמועות שפשטו אמש ברשת החברתית על חשיפת מנהרת טרור בצפון רצועת עזה, אינן נכונות. "דיברתי אתמול והבוקר עם הקודקודים באזור. השמועות לא נכונות. הכוננות של צה"ל באזור גבוהה מאוד", אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.