הגיבור משחזר: "דפקתי לו את הגיטרה בראש הוא חטף זעזוע"(וידאו)

תייר אמריקאי בן 29 נרצח ועשרה נפצעו בפיגוע משולב שהתרחש אמש (שלישי) סמוך לנמל יפו. הפיגוע התרחש בשלוש זירות שונות באזור נמל יפו: בכיכר השעון, ברחוב נחום גולדמן ואזור הטיילת. "שמעתי צרחות ואז ראיתי את המחבל, הכיתי אותו בראש עם הגיטרה" כך שיחזר ישי שהיה אחד האנשים הראשונים שנתקלו במחבל מיפו כשהוא עם סכין שלופה בידו.

תייר אמריקאי בן 29 נרצח ועשרה נפצעו בפיגוע משולב שהתרחש הערב (שלישי) סמוך לנמל יפו. הפיגוע התרחש בשלוש זירות שונות באזור נמל יפו: בכיכר השעון, ברחוב נחום גולדמן ואזור הטיילת. "שמעתי צרחות ואז ראיתי את המחבל, הכיתי אותו בראש עם הגיטרה" כך שיחזר ישי שהיה אחד האנשים הראשונים שנתקלו במחבל מיפו כשהוא עם סכין שלופה בידו.

מהמשטרה נמסר כי בשעה 18:15 לערך התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על אלמוני שדוקר עוברי אורח באזור נמל יפו. החשוד עלה מנמל יפו לכיוון כיכר השעון והחל לרוץ לכיוון צפון כשבדרך הוא דוקר ארבעה עוברי אורח. במהלך הריצה הגיע החשוד לרחוב הרברט סמואל בתל אביב (מכיוון דרון לצפון) אז הבחין בעוברי אורח נוספים, דקר אותם וניסה לדקור נוספים. שוטרים שהוזעקו לזירת האירוע הבחינו במחבל כשהוא כשהוא אוחז בסכין, ירו בו ונטרלו אותו.

(באדיבות רשת)

ישי מונטגומרי לא תיאר לעצמו שייצא לעבר חוף הים לנגן, כפי שהוא עושה מדי פעם בפעם, ויחזור הביתה אחרי שמנע ממחבל להמשיך במסע הדקירות שיצא אליו הערב ביפו. בשיחה עם חדשות 2 הוא משחזר את הרגעים בהם הבין שהוא מבחין במחבל נמלט מהשוטרים, כשהוא עם סכין בידו – בעודו מחפש אחר קורבנות נוספים.

"ישבתי לנגן ליד חוף הים, ואז שמעתי צרחות במורד הכביש", הוא מספר. "מיד קמתי והתחלתי לרוץ אחריו עם הגיטרה, דפקתי לו אותה לתוך הראש". לדבריו, "הוא חטף זעזוע כזה שלא ידע מה לעשות עם עצמו".

המרדף אחר המחבל. באדיבות הערוץ הראשון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.