בכיר בג'יהאד: "כל ערי ישראל בטווח הטילים"

ארגון הג'יהאד האסלאמי מחריף את המסרים לעבר ישראל ומאיים כי : "כל ערי ישראל בטווח הטילים שלנו כעת, ביצענו שיפורים רבים בטווחים ובכוח ההרס. יש לנו הפתעות רבות שנשמרות בסתר". אמר מפקד בכיר בארגון.

שנה לאחר מבצע "צוק איתן", ארגון הג'יהאד האסלאמי מחריף את המסרים לעבר ישראל ומאיים כי : "כל ערי ישראל בטווח הטילים שלנו כעת, ביצענו שיפורים רבים בטווחים ובכוח ההרס. יש לנו הפתעות רבות שנשמרות בסתר". אמר מפקד בכיר בארגון.

המפקד הבכיר אבו-מוג'אהד, טען כי הארגון למד מטעויות ומניסיון העבר. לדבריו, בחודשים הרבים שחלפו מאז תום המערכה בעזה, הג'יהאד ביצע שיפורים רבים בתחום שיגורי הטילים ובעוצמתם וכי יש ברשותו כעת טילים ארוכי טווח שיכולים לאיים על מדינת ישראל כולה.

"כל ערי פלסטין הכבושה נמצאות כעת בטווח הטילים שיש בידי הג'יהאד האסלאמי", איים הבכיר. "רכשנו יכולות ייחודיות רבות הנוגעות לטווח הירי וכוח ההרס. יש לנו הפתעות רבות שאין סיבה לדבר עליהן, ועל כן לא נחשוף אותן".

על המבצע הצבאי של הקיץ שעבר אמר אבו-מוג'האד כי "המערכה לא נכפתה על תנועות ההתנגדות, אלא ההתנגדות היא שכפתה את המלחמה על הכיבוש, בתגובה להתגרויות ולמדיניות החיסולים שביצע האויב בעת ההיא".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.