"הגיע הזמן לעשות סוף למציצנות האובססיבית של אמנון לוי"

לאחר שהבוקר חשפנו על כך שעיתונאית חרדית סירבה להתראיין לתכנית פנים אמיתיות של אמנון לוי שמציגה באופן מציצני ומשחיר את הציבור החרדי, בשעה זו, צייצו עשרות עיתונאים חרדים כנגד שת"פ עם אנשי התכנית כחלק מקמפיין מאורגן ומתוזמן

לאחר שהבוקר חשפנו על כך שעיתונאית חרדית סירבה להתראיין לתכנית פנים אמיתיות של אמנון לוי שמציגה באופן מציצני ומשחיר את הציבור החרדי, בשעה זו, צייצו עשרות עיתונאים חרדים כנגד שת"פ עם אנשי התכנית כחלק מקמפיין מאורגן ומתוזמן, שהגו בכירי הברנז'ה.

אליעזר שולמן צייץ: "ככלב השב על קיאו כך אמנון לוי חוזר שוב ושוב לכתבות על כביכול תופעות במגזר החרדי. הגיע הזמן להפסיק את זה".

בצלאל קאהן כתב: "הגיע הזמן לעשות סוף למציצנות האובססיבית של אמנון לוי כלפי הציבור החרדי. אל תתראיינו למי שמשמיץ אותנו. תתחמקו מהאיש וצוות תחקירניו".

יצחק נחשוני קרא "לעצור את המציץ הסדרתי לבתים של שכניו החרדים. די לשנאה האובססיבית! חושפים את הפנים האמיתיות ומניעיו של אמנון לוי ותוכניותיו"

שלהבת חסדיאל צייצה בטוויטר: "אם גם את/ה נגד מזוכיזם מגזרי, אל תשתפ/י פעולה עם ההטרלה שמובילה התוכנית של אמנון לוי באובססיה נגד החרדים. לא מתראיינים ולא מתבזים".

תכניתו של העיתונאי אמנון לוי, 'פנים אמיתיות', שבה לאחרונה למסך, וכבר התחילה עם פרקים שמוצאים את הזווית הכי הזויה על הציבור החרדי, כדרכו מזה שנים.

אלא שהפעם נתקל לוי בחומה בצורה מצד אישים חרדים רבים שמסרבים בכל תוקף להתראיין לתכניתו.

בשל כך, גייס לוי לתכניתו עיתונאי לענייני חרדים ידוע, בעל קשרים טובים במגזר החרדי, בכדי שזה יפיק פרק מיוחד לתכנית בנושא "ילדים חרדים": שעות הפנאי, המשחקים, הלימודים וכו'.

אלא שכל מי שהבין כי המדובר בסופו של דבר הוא בתכניתו של אמנון לוי, סירב בכל תוקף להתראיין. כך למשל פנה הצוות לאנשים כמו , איציק סודרי, מוטק'ה בלוי, העיתונאי אריה ארליך ועוד רבים אחרים – ונתקל בסירוב עיקש להתראיין לתכנית.

גם הסופרת והעיתונאית החרדית מנוחה פוקס קיבלה פניה להתראיין לערוץ 10, אלא שזו לא ידעה כי מדובר בתכניתו של אמנון לוי והזמינה את הצוות לאולפן 'קול ברמה' בירושלים, שם היא משדרת בצהריים.

כשהצוות הגיע ולנוכחים באולפן נודע כי מדובר בתכניתו של אמנון לוי, הם הסבו את תשומת ליבה לעניין, וזו החליטה לשאול את רבה האם להתראיין לתכנית. התשובה שהיא קיבלה, כשהרב שמע את הפרטים, הייתה כמובן שלילית, ופוקס שלחה את הצוות כלעומת שבאו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אמנון לוי רשע מרושע!

    זולל כל היום חרדים לתיאבון ולהכעיס איככככסססס

    איכסה של בן אדם |
    הגב