הגלות הסתיימה: הרב ברלנד נחת בישראל ונלקח למתקן השב"ס

הרב אליעזר ברלנד, מנהיג קהילת "שובו בנים" נחת הבוקר בשדה התעופה בן גוריון ומיד נעצר לחקירה עם נחיתתו בישראל. צפו בריקודים. דיווחים שוטפים.

לאחר שנים בגלות באפריקה, הרב אליעזר ברלנד, מנהיג קהילת "שובו בנים" נחת הבוקר בשדה התעופה בן גוריון ומיד נעצר עם נחיתתו בישראל  נלקח למתקן השב"ס שם נחקר, לאחר מכן הרב יעבור לכלא ניצן

לאחר שנחת נישק הרב ברלנד את אדמת ארץ הקודש מול המאבטחים שאיפשרו לו זאת.

צפו בריקודים.

מחכים בכליון עינים לצדיק האמת שבדור בשדה התעופה

‎Posted by ‎הָרַב אליעזר ברלנד הַדַּף הָרִשְׁמִי Rabbi Eliezer Berland‎ on‎ יום שני 18 יולי 2016

המשטרה מסרה כי הרב ברלנד נעצר בתום הליך מאומץ וממושך בגין חשד לביצוע עבירות.

אם לא יחול עיכוב ומצב בריאותו יאפשר זאת – חוקרי היחב"ל יבקשו כבר היום מבית המשפט להאריך את מעצרו. ברלנד נמלט מהארץ לפני כמה שנים, שהה פרק זמן נכבד במרוקו ואחר כך נמלט גם משם והגיע בסופו של דבר להולנד. במהלך הניסיונות להסגירו משם, כששוחרר ממעצר, נמלט שוב לדרום אפריקה – שם נעצר.

. הרב הובא לחקירה במתקן בנמל התעופה, ובהמשך היום יוחלט האם להביאו לדיון בבית המשפט על הארכת מעצרו. מאמצי החקירה וההסגרה הסתייעו גם בידי האינטרפול.

הרב נמצא עדיין במתקן בתוך נמל התעופה בן גוריון, שם הוא נעצר ושם גם החלה חקירתו. עדיין לא ברור אם בשל מצב בריאותו הוא יובא להארכת מעצר, וייתכן שההליך הזה יתקיים בשל המגבלות הרפואיות במתקן של שירות בתי הסוהר.

חוקרי היחב"ל יבקשו כבר היום מבית המשפט להאריך את מעצרו במידה ומצבו הבריאותי יאפשר זאת.

מאות מחסידי הרב ברלנד המתינו הבוקר בנתב"ג לקראת נחיתתו. "באנו לקבל את פני הרב, פני הרב זה כמו פני המשיח", אמרה אחת הנשים. "הרב שלנו לא אשם, עשו לו עוול".

מנשק את אדמת הקודש.
מנשק את אדמת הקודש.
הרב במטוס.
הרב במטוס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.