הגלריה של פרקוביץ: 172 תמונות של הגראי"ל

‏‏ גלריית ענק ממראות חייו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל שצולמו ותועדו על ידי הצלם יהודה פרקוביץ למעלה מעשור שנים בארועים שונים , בריתות לניניו בר מצוות ושמחות נשואי נכדיו וניניו, ועוד. צפו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת ר' אהרן לייב שטיינמן ז"ל ומשחקים כי הם בוכים אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם שמרן נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על הרב עובדיה. משה גפני ומכלב היה בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהוא הריח לאן נושבת הרוח הוא עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם החכים החרדים פשוט שקרנים רשעים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות

  השם ינקום דמו של מרן. כאשר אני רואה מי הם אלו המבכים כעת את מרן הגרי"ל שטיינמן זצוק"ל מגדולי מנהיגי ישראל, אני מקבל בחילה ולא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו ירדו לחייו עשו נגדו דברים הזועקים לשמים, ועתה הם משחקים כאילו שהם היו מחסידיו ואף מתלמידיו.

  ניגש ישר לענין, קחו את משה גפני לדוגמא ועוד רבים אחרים כמותו, כמו מ-כלב וכו' בזמן הרב שך זצוק"ל הם ניצבו לצד מי שרדפו את גדולי ישראל האמיתיים, מרנן הגאונים רבי אהרן לייב שטיינמן רבי חיים גריינימן, ויבדל לחיים טובים וארוכים מרן הגאון האדיר (מי שבכלל לא ראוי להיוות היום מנהיג הדור) רבי דוב לנדו, ירדו לחייהם אך ורק מפני שחששו שמי מהם יתפסו את ההנהגה אחרי הרב שך זצוק"ל, לא יאומן מה שהם עשו לו – עיתוניי והקונטרסים שהוצאתי במשך של שלשים השנים האחרונות מלאים ממה שעבר הגאון רבי אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל מאותם יצורים ביניהם משה גפני וכו' שמצצו את דמו פשוטו כמשמעו, ועתה הם משחקים כינור ראשון כאילו הם אלו שהלכו בדרכיו ושמרו על כבודו בכל שנות חייו, גפני וחבריו חידשו גזירת גיוס השמד בפועל ממש אולי אפילו בהסכמת מרן, בגלל שהם אמרו בשמו דברים של כפירה.

  משה גפני וחבריו לא דרכו בביתו של הרב שטיינמן זצוק"ל עד לפני חמש וחצי שנים, רק כשהבינו כי ההנהגה עוברת להרב שטיינמן זצוק"ל הלכו לביתו, לפני כן הם התגאו כי אינם הולכים אליו, והרב שטיינמן זצוק"ל אף הרבה פעמים התבטא מרן ואמר כי הם (משה גפני מ-כלב וחבריו) אינם באים אליו – פשוט שהכוונה היתה אז לגפני ומקלב וכו'.

  במשך של ארבעים שנה כותבים על מלחמות החרדים ובמיוחד בקורה ברחוב הליטאי, ליוויתי את הרב שטיינמן ז"ל בכל השנים, בשנים ההם, נרדפתי במשך של שנים אך ורק מפני שהתייצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים, וב"ה גברתי עליהם על החכי"ם ועד היום הזה אני כותב ולא הצליחו לעצור אותי, ואני שמח שזכיתי להיות זה שניצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים ולא הלכתי שולל אחרי השקר והרמיה של אותה כנופיה כמו דגל אגודה ש"ס יהדות התורה וכו' .

  כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת ר' אהרן לייב שטיינמן ז"ל ומשחקים שוב ומשחקים כי הם בוכים, אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם שמרן נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על הרב עובדיה. משה גפני ומכלב היו בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהם הריחו לאן נושבת הרוח הם עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם – החכים החרדים פשוט שקרנים רשעים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות ר"ל. השם ינקום דמו של מרן.

  לא איכפת להם שמרן נפטר |
  הגב