הגראי"ל: להתחמק מלקחת סנדק עם אייפון"

המאבק נגד פגעי הטכנולוגיה: מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בהוראה חריפה: "אם הסבא של התינוק, שמחזיק מכשיר טלפון לא כשר. להתחמק מלקחתו לסנדק"

המאבק נגד פגעי הטכנולוגיה: ביום שישי האחרון התכנסו גדולי ישראל באולמי 'קונקורד' בבני ברק שם התייחסו לפגעי הטכנולוגיה ולבעיית האינטרנט הפרוץ. החברותא של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, הרב משה יהודה שניידר סיפר על אחת מהכרעותיו של מרן ראש הישיבה בנושאים הללו.

מרן ראש הישיבה נשאל אם אפשר לקחת לסנדק בברית, סבא של התינוק, שמחזיק מכשיר טלפון לא כשר. והורה הגראי"ל שיראה להתחמק מלקחתו לסנדק.

הגראי"ל שטיינמן אף נשא דברים קצרים בכינוס נגד פגעי הטכנולוגיה: "כולם יודעים שמדברים על דבר שרבים חללים הפילה! והסכנה עדיין עומדת בתוקפה, למרות שרואים כל כך דברים גרועים בזה, בכל זאת צריך מאד חיזוק".

הגראי"ל הוסיף בשפת היידיש: "דער רבונו של עולם זאלל העלפין, כלל ישראל זאל ניצל ווערין פון אללע זאכין וואס שטערט צו אידישקייט, שטערט צו כלל ישראל, [הקב"ה יעזור שכלל ישראל ינצלו מכל הדברים שמפריעים לאידישקייט, ומפריעים לכלל ישראל], וועט מען זוכה זיין צו די גאולה האמיתית במהרה בימינו אמן סלה"

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עוד לא "זכיתי" לראות הוראה מאף אישיות רבנית שאסור לקבל תרומות/צדקה מבעלי אייפון…
    לאחרונה התחלתי להקפיד לא לתת צדקה למוסדות עם המלצה/נגיעה לרבנים הללו!
    וד"ל

    יעקב |
    הגב