הגרב"מ אזרחי: "אשריכם שזכיתם להקים מקום של תורה"

המשתתפים הציגו בפני ראש הישיבה את פתרון הדיור האיכותי המציע מגורים בקרבה לירושלים ואיכות חיים במחירים שפויים

בעקבות פרויקט הדיור האיכותי שמקימה חברת 'אריאל יזמות' ביישוב החרדי מיצד התקבלו ראשי הפרויקט במעונו של ראש ישיבת עטרת ישראל הגרב"מ אזרחי וזכו להתברך מפיו.
במפגש המיוחד השתתפו מזכיר היישוב מיצד הרב אלחנן פרומר, הרב ישראל האנו והרב אלי רוזנברג מראשי היישוב. מצד חברת אריאל יזמות השתתפו במפגש המיוחד הבעלים טוביה לבקוביץ ומנהל הפיתוח העסקי של החברה מוטי הלר.
הנוכחים הציגו בפני ראש הישיבה את הפרויקט החדש שנבנה במיצד ויתרונותיו הרבים למשפחות בוגרי הישיבות הליטאיות.
הגרב"מ אזרחי התעניין על הקרבה היחסית לירושלים כאשר מרחק הנסיעה בין היישוב מיצד לירושלים הינו כחצי שעת נסיעה בלבד.
הנוכחים הציגו לראש הישיבה את הבשורה לציבור בוגרי הישיבות וכן את מוסדות החינוך הקיימים ביישוב ובהם ישיבה בראשות הגר"י לופליאנסקי וכן תלמוד התורה שבנשיאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן וכן סיפרו אודות בית הכנסת המרכזי ביישוב שנושא את שמו וזכרו של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל.
בסיום המפגש בירך הגרב"מ אזרחי את ראשי הפרויקט וראשי הישוב ואיחל להם את ברכתו והביע תקווה כי "מיצד תהפוך לעיר ואם בישראל". ראש הישיבה הוסיף ושיבח את ראשי היישוב ואמר: "אשריכם שזכיתם להקים מקום של תורה. עצם זה שיש לכם תלמוד תורה שבנשיאות מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זו כבר ברכה בפני עצמה".
טוביה לבקוביץ הבעלים של אריאל יזמות: "הפרויקט שנבנה ביישוב החרדי מיצד מהווה בשורה של ממש לציבור בוגרי הישיבות הליטאיות שיוכלו להצטרף לעשרות הבוגרים שכבר מתגוררים במיצד ונהנים מאיכות חיים במחירים שפויים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.