"הגרוש" שהפך לנשוי • בקליינע

הזמר שנסע מאירוע לאירוע במסוק, תכנית הצפיה החדשה שמקווה לצופים, אשתו של איזה זמר ריגשה המונים, ובאיזה אירוע חרדי הופיע עידן רייכל? בקליינע, עם הידיעות הקטנות של השבוע

לאחר פגרת החגים, בקליינע, שעסוק בקלחת הבחירות לרשויות המקומיות, קיבל הצעה לשמש מועמד קש מוצנח באחד מערי הפרזות. לבסוף, לאחר שנמלך בדעתו, החליט ברגע האחרון להתמודד בעיר מגוריו, ותוך כדי ויכוחים אינסופיים בין יושבי השטיבל, התיישב לכתוב לכם את החדשות שעשו לכם את חול המוע(מ)ד.

בקליינע עצר מלכת לאחר ששמע על כך שהזמר ואיש העסקים דדי גראוכר אושפז במצב קשה בבית החולים מעיני הישועה. בקליינע מתפלל יחד עם כל עמך בית ישראל לרפואתו של עודד דוד בן ציפורה לרפואה שלמה. במהלך השבת, יש לציין, התאושש דדי, ואף תיקשר עם בני משפחתו שמקווים כי בשבוע הבא ישוחרר מבית החולים.

והנה סיפור עסיסי: איש ציבור חרדי מסוים המתגורר בחו"ל, רשום היכן שרשום כגרוש בעודו נשוי. אתם רק יכולים לשער לעצמכם כי הבלתי נלאה משמש בזמנו הפנוי כאב חד הורי… בקליינע התפקע מצחוק למשמע הסיפור.

ולעוד חדשות: מספר יחצ"נים גילו כי מוקדי הנייעס החליטו לסנן את ההודעות שלהם לאחר שסגרו עם מועמדים מתחרים.

יתירה מכך: קדחת הבחירות ומאות אלפי הודעות בווטסאפ שנשלחו לבקליינע ללא רחם, הביאו לקריסה טוטאלית במכשיר הווטסאפ של בקליינע ששבק חיים לכל חי. ולאחר שבקליינע נעזר בגיבויים, הנה לכם מנה ראשונה:

בחול המועד הראשון של חג הסוכות, בקליינע החיש צעדיו לעבר מלון רמדה בירושלים, שם נערכה מסיבת העיתונאים של יוסי דייטש, שעדיין מתמודד לראשות העיר ירושלים.

בתום מסיבת העיתונאים יצא דייטש לעבר הצלמים יחד עם שושנה רעייתו, שהגיעה לחזק את ידיו של בעלה. העיתונאים ישבו במשך שעה בלובי של המלון והמתינו לזמן שיחלוף, כי בערב חלק מהם כבר ירדו לאלעד לפתיחת המטה של פינדרוס.


כמה שעות קודם, המועמדים לראשות העיר ירושלים יוסי דייטש משה ליאון ועופר ברקוביץ השתתפו בשמחת בית השואבה בביתו של מנכ"ל 'קול ברמה' אריאל דרעי לצד זמרים ונגידים, אחד מהם לא אחר מאשר הנגיד אייל משיח.

מחוץ להקפות שניות בצאנז נצפו, מנהל המחלקה המונציפלית של דגל התורה וסגן ראש עירית בני ברק מנחם שפירא, מאיר רובינשטיין ראש עיריית ביתר ולייזר סורוצקין מירושלים בשיחה צפופה.

לאחר הפראסה עם סגירת הרשימות, ראש העיר משה אבוטבול התיישב לשיחה עם בנצי ראקוב מדגל, מנהל המטה שלו.

ובשמחת חג אצל חנוך זייברט, ראש עיירית בני ברק, נצפו משוחחים ראש העיר עם הסגן מנחם שפירא והחבר מועצה המיועד, עו"ד משה מורגרנשטרן.

ואותו זייברט הגיע למטה שס"ג – הרשימה החרדית המאוחדת בקריית גת – לפגישה עם יו"ר הרשימה עמי ביטון ופעילים ש"סניקים וגוראים.

באחד מימי חול המועד הגיעו יו"ר מועצות דתיות, יו"ר ועדת החינוך ח"כ יעקב מרגי וח"כ מיכאל מלכיאלי לסוכתו של העסקן יאיר בן שטרית מנכ"ל אגודת הסטונדטים, שם נצפו בשמחת חג ובית השואבה. למדור נמסר כי מי שהופקד על התזמורת היה פייטן האנדלוסית ישראל איבגי.

יעקב בן שלמה, מעוזרי סגן ראש העיר ב"ב מנחם שפירא נצפה מתברך מרבי רפאל אבוחצירה.

שמשון פראג, מבכירי דגל, נצפה בסוכת דגל התורה עם מוטק'ה בלוי ומשה שיפמן מנכ"ל דגל התורה.

שלומי פולק, הצמוד של גפני, נצפה לידו במהלך השקת מטה הבחירות של דגל התורה בבני ברק.

ובהקפות שניות בכפר חב"ד נצפו מפזזים אושיית הרשת מלך זילברשלג ואיש היח"צ חזקי שכטר.

ואבי רבינא, לא פספס את מנהגו הקדום לבוא להקפות בישיבת רש"י בירושלים.


בקליינע עוד לא התאושש מחג הסוכות, וכבר קיבל הזמנה להשתתף במופע לכבוד מתנדבי איחוד הצלה שנערך בבנייני האומה בירושלים. גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד גילה במהלך ההופעה כי בחג סוכות האחרון נכנס לדירתו החדשה בירושלים וחגג רק יום אחד ולא כבני חו"ל יומיים. מי שהצליח להקפיץ את אלפי החוגגים הוא מיילך קאהן שנכנס למופע על אלונקה. גם טוקר.


בתמונה לעיל: היחצ"ן יוסי רוזנבוים שבא לעקוב מקרוב אחרי הופעתו של ידידו מ.ב.ד.

וידידיה מאיר (לא בפעם הראשונה ולא האחרונה כנראה) נצפה כשהוא מצלם את המופע. תגידו, יש מישהו שתפס אותו פעם בלי הטלפון בעמדת צילום פעם? לא קורה שהוא סתם יושב ליהנות ממופע?

ובקליינע שיצא לנשנש בקפיטריה באמצע המופע (כבר לא היה צריך סוכה), גילה את משה גלסנר מסתודד ארוכות עם דמות חשאית.

אברהם פריד הפך לשליח חב"ד ועזר לידיד רחוק ליטול לולב.

ריגשה: אשתו של יעקב שוואקי, ג'נין שוואקי, הביאה את סבה בן ה-95 למופע המדובר של בעלה בהיכל התרבות, וסייעה לו לכל אורך הערב.

ובאותו מופע: איל הנדל"ן עקיבא זורייבין ישב צמוד לאיש הרדיו מנחם טוקר לכל אורך מופע ההשקה של האלבום החדש של יעקב שוואקי בהיכל התרבות בתל אביב. לאחר מכן השניים, בליווי נשותיהם וידיד אלמוני, עמדו לשיחה ארוכה במבואה.

והלהיט של הערב: חלאבי אמריקאי שדמה למשפחת שוואקי באופן חשוד, הביא קהל רב להצטלם אתו. בסוף הערב התברר: שום קשר למשפחת שוואקי…

שדרן קול חי אפרים קמיסר הזמין את מנכ"ל קול ברמה אריאל דרעי לנאום. צפו:

הזמר הישראלי המפורסם עידן רייכל, נצפה בחול המועד בקומזיץ השנתי של ידידיה מאיר שנערך בסביון. המלחין הרב הלל פלאי שהשתתף בערב, לא ידע מי זה. לדבריו, הוא חשב שמדובר באיזה חוזר בתשובה…

הנגיד רכניץ מביא אליו לסוויטה הירושלמית כוכבי זמר, אבל מעדיף להתמקד באייפד

ואם נחזור קצת אחורה בחג: 5 שעות לפני החג הראשון של סוכות, הזמר שלומי גרטנר עוד נצפה מחפש בשר מספר 5 באושר עד.

 

 

גם החזן חיים אדלר, מסתבר, מצטייד לימות סגריר.

הזמר משה קליין יצא לסבב אירועים בדרום אמריקה, לצד המפיק אביגדור מאיר שמלווה אותו.

 

ולא תאמינו: חסידישקייט חוזר לאחר בצורת של עשור שנים. התקליטור שחרך כל בית חרדי, ישוב בקרוב לככב אצלכם בסלון. בתמונה תוכלו לראות את המשתתפים בהפקה הגדולה הראשונה של איש התקשורת מנחם טוקר. השאלה: האם משהו השתנה מתחילת שנות ה-2000 העליזות, והאם ב-2018 בדור האינטרנט החרדי התזזיתי, מישהו יישב לצפות בתכנית וידאו שמעל 5 דקות, ועוד יילך לחנות לקנות תקליטור פיזי בשביל זה…

ואיש היחצ קובי סלע רץ למועצת עיריית בית אל.

הזמר יצחק רייס קם לפני חודש מהשבעה על אחיו וחזר לאולפן בכדי להקליט את הסינגל המשובח שעוסק באמירת "תודה" לבורא עולם". (רייס, אל תתבלבלו עם ריס) כבר עידכן את עוקביו בהכנות האחרונות לקראת הוצאת הסינגל ורמז על השם: "יש למה להודות".

 

בשישי האחרון התארח כוכב הזמר המזרחי-חסידי אליקם בוטה בתכניתו של מנחם טוקר ב"ערוץ 13" ("רשת") והרים את האולפן עם ביצוע לייב מיוחד ומקפיץ ל"אם ננעלו" גרסת 2018 ביחד עם דיג'יי ניסו סלוב.

חוה"מ עמוס וגדוש בהופעות ואירועים עבר על הזמר והפייטן משה לוק. וכשיש שני אירועים באותו הערב בשני קצוות הארץ וצריך להגיע בזמן לשניהם, מרימים מסוק באוויר.

 

המועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין ממשיך במסע אל ליבו של הציבור הדתי והחרדי. אלקין נצפה נואם בפני קהל של מאות אנשים בהקפות שניות שנערכו בעיר הבירה, כשעל המוסיקה צוות התקליטנים של תכלית מוזיקה שרון אבילחק.

המקובל הרב מאיר מסלטי שליט"א יושב שבעה על אביו שנפטר בצאת חג ראשון של סוכות. אביו ז"ל התגורר בדימונה וסבל בשנותיו האחרונות ממחלות קשות.

את השבעה מקיימים המשפחה יחד עם המקובל העיר דימונה, לשם הגיע יו"ר תנועת יחד אלי ישי על מנת לנחם. כידוע בין השניים שוררת ידידות מופלאה כבר חודשים ארוכים.

ואם כבר אלי ישי. המועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין נצפה בשיחה ארוכה עם יו"ר יחד אלי ישי, במהלך אירוסי בנו. אתם יכולים לנחש שהשניים כבר סוגרים דילים.

זקן ראשי הישיבות הגרב״מ אזרחי השתתף בשמחת הכנסת ס״ת למלון וולדורף אסטוריה, תרומת הנגיד ג׳יי שוטנשטיין שהגיע כמידי חג הסוכות לישראל. על המוזיקה הופקד ליפא שמעלצר. המפיק עויזר דרוק קצר הפעם את הפירות.

 

סמנכ"ל רשת "קו עיתונות" אלימלך הירשמן הודיע על פרישתו מהתפקיד: "מודה למו"ל אריאל קוניק על שנה נפלאה".

מ'ביזנס' ל'ביזנעס': אתר הכלכלה החרדי פרסם שורה של מינויים לקראת העלאת מערכת תוכן חדשה לאחר החגים. העורך לשעבר של 'ביזנס' ב'קו עיתונות', פישל רוזנפלד מונה לעורך ראשי באתר. היועץ והאסטרטג קובי רוטנברג מונה למשנה למנכ"ל וינהל את מערך הפרסום והשיווק באתר. בהצלחה!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בלי רמה

  ממש בחי טיפת רמה
  מי שאתם אוהבים אתם מפרגנים .ומי שלא אתם מלכלכים
  בושה וחרפה שאתם קוראים לעצמכם אתר חרדי.
  ותתחילו גם לעשות כתבות ברמה

  יוסי |
  הגב