הגר"ח יארח: כינוס נגד האקדמיה

בעיצומה של המלחמה החרדית נגד המחוז החרדי במשרד החינוך, יתכנסו הערב מנהלי הסמינרים הבולטים בקראוון הסמוך לביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לכינוס מיוחד בו יכריזו הרבנים מלחמה על הלימודים במכללות ובאקדמיה אפילו חרדית {הקרב על החינוך}

בעיצומה של המלחמה החרדית נגד המחוז החרדי במשרד החינוך, יתכנסו הערב מנהלי הסמינרים הבולטים בקראוון הסמוך לביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לכינוס מיוחד בו יכריזו הרבנים מלחמה על הלימודים במכללות ובאקדמיה אפילו חרדית.

בראש הכינוס צפויים להשתתף מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי והאדמו"ר מויז'ניץ. בפני מנהלי הסמינרים צפויים לשאת דברים הגר"ד כהן, הגר"א פילץ, הגר"מ ברזובסקי, הגרש"י בורנשטיין ורבנים נוספים. בכינוס אף צפויים לדבר מזכירי מועצות גדולי התורה הרב אברהם רובינשטיין והרב מרדכי שטרן.

"באים למכללות האלה מרצים, שלא שרק שרוח היהדות אינה נוחה מהם, הם באים ומספרים להם סיפורים על כל מיני דברים – הזלזול בכל קדושי ישראל, שיטה מסוימת לחלל את בנות ישראל. הכל נחשף שם, הכל נהיה גלוי", אמרו עסקנים קודם הכינוס הערב.

מארגני הכינוס הערב קיבלו את הסכמתו של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן לכינוס ואף שמעו ממנו דברים חריפים כי אסור לבנות חרדיות ללמוד במכללות. לדבריו, לחרדיות אסור ללמוד אפילו במכללות חרדיות. הגראי"ל הסביר כי "כך דרכו של היצר הרע, וזה עוד מזמן בריאת העולם, אצל חווה בחטא עץ הדעת, שמנסה לחלחל ולחדור תחילה דרך האישה, כי נשים דעתן קלות, וכך הוא ממשיך בכל הדורות מתחיל אצל האישה ומשם ממשיך הלאה להחטיא את בני התורה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הממשיך של מרן רה״י הגראי״ל הוא מרן רה״י הגרי״ג אדלשטיין …ואיך נכנס פתאום מרן שר התורה הגר״ח לעניינים ציבוריים,שברח מהם כל ימיו.???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב