הגר"ח לאבוטבול: "אלי כהן ינחול מפלה גדולה" – צפו בתמונות

 

 

הבחירות בבית שמש מתחממות: הקרב בין אלי כהן לראש העיר גובר: בתווך ראש העיר מתקבל בחמימות רבה בחמימות רבה אמש ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול במעונם של מרנן ורבנן שליט"א בבני ברק, כשהוא מלווה בראשי 'דגל התורה' בבית שמש, שהגיעו בצוותא בכדי לקבל את ברכת הקודש לקראת המערכה הגורלית למען עתידה של בית שמש.

אל ראש עיריית בית שמש התלוו סגן ראש העיר הרב שמואל גרינברג, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הבינוי הרב משה מונטג, חבר המועצה הדתית והמועמד השלישי ברשימת דגל התורה הרב ישראל סילברסטיין, ועסקנים נוספים מראשי דגל התורה בבית שמש.

תחילת הביקור  החל במעונו של מרן הגר"נ קרליץ שליט"א שהתרגש לשמוע על תנופת הבינוי שהוביל ראש העיר משה אבוטבול, תוך מספר שנים הביא לבנייתם של למעלה מ-5000 יחידות דיור ברמת בית שמש, וזאת אחרי שנים שהנהגת העירייה הקודמת עצרה את תוכניות הבנייה מחשש כי אלו יפלו לידיים חרדיות.

מרן הגר"נ קרליץ שליט"א שיבח את ראש העיר הרב משה אבוטבול והאציל עליו ברכה שיצליח עוד שנים רבות לעשות למען היהדות הנאמנה.

הפמלייה  המשיכה ה למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, ששמע על הפריחה התורנית שידעה בית שמש בקדנציה הראשונה של ראש העיר משה אבוטבול, ושמע דברים ברוח דומה.

אחד מעסקני דגל התורה, סיפר למרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, כי מולו של ראש העיר המכהן הרב משה אבוטבול מתמודד מועמד נוסף שאינו שומר תורה ומצוות ואף הצהיר כי צריך למצוא פתרון בילוי עבור מחללי השבת בבית שמש. בו במקום אמר מרן הגר"ח שליט"א "אין בכלל מה לחשוש ממנו, הוא ינחל מפלה גדולה".

בכבוד רב התקבלה המשלחת בראשותו של ראש העיר במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א, שכידוע העיר בית שמש קרובה מאוד לליבו, וכבר התבטא בכאב בשבת תשובה, שאם חלילה יבחר בבית שמש ראש עיר חילוני 'יהיה זה חילול ה' גדול מאוד'.

מרן ראש הישיבה שליט"א האציל ברכה על ראש העיר הרב משה אבוטבול, ואמר "תהיה לכם הצלחה גדולה מאוד", ואחר הוסיף כי בית שמש היא עיר של תורה, וצריך לעשות הכל למען עתידה של בית שמש כמקום שמגדלים בה תורה וחסד.

אחד העסקנים שאל  מה לעשות כאשר לפיד ובנט מריצים בבית שמש מועמד בשם אלי כהן ובלבד שהנהגת העיר לא תהיה בידיים חרדיות, התבטא מרן ראש הישיבה שליט"א ואמר את הפסוק "וכל הרשעה כעשן תכלה".

IMG_אצל הגר'ח קנייבסקי IMGמרן הגראיל IMGראש העיר והנציגים אצל הגר'נ קרליץ IMGראש העיר ונציגי דגל אצל מרן הגראיל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.