הגר"ח קנייבסקי נועד עם ר"ע צפת אילן שוחט: "עשיתם דברים גדולים"

ראש עיריית צפת אילן שוחט הנהנה מתמיכת הקהילות החרדיות בצפת בהתמודדותו לקדנציה נוספת זכה לביקור מיוחד במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי * ראש העיר סיפר על פעילותו למען תושבי העיר ומוסדות התורה והחסד * מרן הגר"ח בירכו בלבביות בברכה והצלחה

ראש עיריית צפת מר אילן שוחט המתמודד לקדנציה נוספת בראשות העיר זכה לביקור מיוחד במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בבני ברק.

ראש העיר אילן שוחט הציג בפני מרן את הפעילות שנעשתה בתקופתו בעיר צפת למען תושבי העיר צפת על מוסדות התורה והחסד והבטיח להמשיך ולעמוד לימין הציבור החרדי בעיר. בסיום המפגש בירך מרן הגר"ח קנייבסקי את ראש העיר אילן שוחט בברכת ברכה והצלחה בהוסיפו "עשיתם דברים גדולים ותמשיכו להצליח".

 כזכור, החליטו בני הציבור החרדי והדתי בעיר להתאחד סביב מועמדותו של ראש העיר הנוכחי אילן שוחט והכריזו על תמיכה בשוחט לקדנציה מוצלחת נוספת.

במפגש מיוחד שקיימו בלשכתו של ראש העיר צפת אילן שוחט הכריזו נציגי הציבור ועסקני המגזר החרדי והדתי בעיר על תמיכה מלאה במועמדותו של ראש העיר.

במפגש השתתפו יו"ר ש"ס רונן גנון, הרב נהוראי לחיאני נציג ש"ס למועצת העיר, הרב חיים קעניג נציג אגודת ישראל, הרב משה אוחיון נציג חב"ד למועצת העיר, הרב צחי ללוש מנהל מוסדות יד עזרא ושולמית בצפת שמתמודד ברשימה למועצת העיר, ומר נועם טויטו נציג סיעת תקומה מבית מפלגת הבית היהודי.

במפגש העלו הנוכחים על נס את פעילותו של ראש העיר לטובת תושבי העיר צפת ובכללם בני המגזר החרדי שנהנו מדלת פתוחה אצל ראש העיר.

נודע כי גם הרב המקובל  עזרא שיינברג ראש ישיבת אורות האר"י בצפת המזוהים עם הבית היהודי הודיע על תמיכתו החד משמעית בשוחט לקדנציה נוספת.

נציגי הציבור ועסקניה החרדיים של צפת מספרים על משאבים נרחבים ותקציבים שניתנו בנפש חפצה לטובת הציבור החרדי בצפת בקדנציה האחרונה, ועל שדרוג וציוד מתקני המוסדות החרדיים כמו גם החלת הפרויקט המשותף עם הסוכנות היהודית לטובת הנוער בסיכון מקרב המגזר החרדי.

ראש העיר אילן שוחט אף פעל להעסקת חרדים רבים במפעל בייגל בייגל שנפתח בצפת, ובכך תרם אף לתעסוקת בני המגזר החרדי בעיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.