הגר"ח קנייבסקי: "שלא יעשו קונצים"

בדרשתו השבת ברמת אלחנן סיפר הגר"א שכטר כי הגר"ח קנייבסקי הורה בעקבות האסונות האחרונים שיאמר לציבור: "שלא יעשו קונצים, המשיח בפתח".

לאחרונה התבטא הגר"ח קניבסקי מספר פעמים על כך ש"המשיח בפתח". בשבוע האחרון עלה הגר"א שכטר אחד מגדולי הדרשנים  בבני ברק למעונו של הגר"ח ונועץ עמו כיצד לחזק את הציבור בדרשות השבת.

הגר"א שכטר דרש השבת בבית הכנסת הספרדי ברמת אלחנן, וסיפר כי הגר"ח קנייבסקי הורה בעקבות האסונות האחרונים שיאמר לציבור: "שלא יעשו קונצים", הגר"ח נימק והסביר בפני הגר"א שכטר: " הרי המשיח בפתח שלא יחטאו, שילכו בדרך הישר" , אמר הגר"ח.

בערב החג  הגיעו חברי הכנסת של דגל התורה משה גפני אורי מקלב ויעקב אשר לביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי אשר במעונו ברחוב רשב"ם בבני ברק.

חברי הכנסת עידכנו את מרן בנושאים העומדים על הפרק במשכן הכנסת הנוגעים לציבור החרדי, ןכן על גל החקיקה האנטי דתי של יש עתיד והבית היהודי.

כששמע זאת מרן התבטא בכאב בפני חברי הכנסת על המצב שבו שרוי הציבור החרדי, לאחר מכן שלף גמרא מארון הספרים, והקריא לעיניהם את הגמ' מסוף מסכת כתובות שלפני שיהיו פעמי משיח, יהיו הרבה גזירות קשות.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הליטאים הראשונים שיאכלו אותה כשיבא המשיח: בזיון הרבי מחבד, מרן הרב עובדיה, זריקת ספרדים וספרדיות בגלל צבע עורם, חשש לברכה לבטלה אמונוי?, נשים עם פאות שנראות כשחקניות זה מה שתורה דורשת מהם, כל המלחמות הפנימיות ביניהם, הקמת בטאון ללשון הרע יתדהמן הפסל, התנשאות, רקנות בטלנות, שקרים, שנווררות לכיס שלהם… פטרונות על התורה, גזענות, גאוה שחצנות…. אחחחחחחח יהיה שמייח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אוךךךךךךךך כמה אתה צודק דבריך אמתיים מאוד
   איך איך רבש"ע יש ספרדים מטומטמים שעדיין רצים אחרים כמו חמורים ממש כך

   ממשכך |
   הגב
 2. משיח'ס צייטן פעמי משיח – הליטאים מדברים בדיוק כמו הליובאוויצ'ר, רק עשרות שנים מאוחר!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ואללה…. בדיוק בשבוע שעבר ראיתי חמור לבן……………….. וברצינות משיח כבר כאן אך עדיין לא זכינו

   איזי |
   הגב