הגר"י אדלשטיין לסורוצקין: "מרן הגראי"ל שטיינמן הוא הממשיך של החזו"א בדורנו" (גלריה)

הגאון ר' יעקב אדלשטיין למועמד השמיני ב'יהדות התורה' אליעזר סורוצקין שביקר במעונו בהתבטאות נדירה: "מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הוא הממשיך של החזו"א בדורנו". צפו בתיעוד.

הרב אליעזר סורוצקין מועמד 'דגל התורה' לכהן כח"כ השמיני ב'יהדות התורה' בבחירות הקרובות לכנסת, ביקר  במעונו של הגאון רבי יעקב אדלשטיין רבה של רמת השרון במעונו.

הגר"י אדלשטיין דיבר על פיקחותו האדירה של מרן ראש הישיבה מרן הגראי"ל שטינמן שליט"א והתבטא במהלך הפגישה: "מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הינו ממשיך של מרן החזו"א בדורנו".

כזכור, לפני כשבועיים, בתום פגישה ארוכה של חברי הכנסת מטעם 'דגל התורה' במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן נבחר יו"ר ארגון 'לב לאחים', הרב אליעזר סורוצקין , למקום הרביעי ברשימת דגל התורה. זאת, לאחר הזזתו של ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן המוצב במקום הרביעי מקבלת התפקיד.

ברשימת דגל התורה במקומות הריאליים מופיעים משה גפני במקום הראשון, אורי מקלב במקום השני, יעקב אשר במקום השלישי וכעת אליעזר סורוצקין במקום הרביעי לאחר שביקר היום אצל מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן מלווה בחברי הכנסת של המפלגה.

רבי יעקב אדלשטיין 1 רבי יעקב אדלשטיין 2 רבי יעקב אדלשטיין 3 אדלשטיין 4 אדלשטיין 5 אדלשטיין 6 אדלשטיין 7

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ח"ו להדמות "אותו איש" לחזון איש זצוק"ל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. תמיד ידענו את גדלותו של הרה״י אך הגדרה מדויקת כזו ממש ..לדלג על הגרי״ש לדלג על הגר״מ שך זצוק״ל… ולהגיע ישר לחזו״א…. כזו קפיצה …היה מי שהגדיר זאת ממש חיסרון של חוליות בשרשרת הדורות….ויה״ר שהממשיך דרכו של הרה״י שליט״א יהיה בו מעלה זו של חיסרון חוליה נוספת בשרשרת הדורות העוברת דרכו….

    תלמיד מרן רה״י |
    הגב