הגר"י זילברשטיין: "האסונות ברמת אלחנן – בגלל הבגדים הפרוצים"

בצל האסונות הרבים בשכונת רמת אלחנן בבני ברק יצא רבה של השכונה וחבר מועצג"ת הגר"י זילברשטיין בקריאה לתושבים להתחזק בענייני הצניעות ותלה את הגורם לאסונות הרבים בשכונה בשל הפריצות שפשתה בשערי השכונה.

בצל האסונות הרבים בשכונת רמת אלחנן בבני ברק יצא רבה של השכונה וחבר מועצג"ת הגר"י זילברשטיין בקריאה לתושבים להתחזק בענייני הצניעות.

בדרשה שנשא במהלך השבת בבית הכנסת המרכזי ברמת אלחנן, עורר הגר"י זילברשטיין את ציבור תושבי השכונה והצביע על הגורם שמביא לאסונות הרבים שמתרחשים בשכונה הבני ברקית, "לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר על תושבים שחלו במחלה בשכונה", סיפר רבה של השכונה והמשיך בדברי החיזוק, "אני קורא לכל אחד ואחד להתחזק בענייני הצניעות, לצערי קיים רפיון גדול בעניין הלבוש, יש כאלה שהולכים באופן פרוץ ואני לא יפרט, כל אחד יודע על מה אני מדבר", טען הגר"י וקרא לציבור לחזק את גדרי הצניעות.

רק אמש (שלישי) הלכה לעולמה, תושבת השכונה יינטי לונגר, אם (61) ל-14 ילדים שחלתה במחלה הארורה. לונגר  שהתגוררה ברחוב גיבורי ישראל, היא רעייתו של מנחם לונגר בעל המכולת המפורסמת בשכונת רמת אלחנן.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מחילה אך זה טעות. למנוע אסונות יש להתחזק במצוות של אדם לחבירו ואהבת ישראל כפשוטה. הפירוד והמחלוקות הנובעות מאטנטרסטים הם הם הגורמים לאסונות. פשוט מאוד- יש לקרוא דברי חז"ל ולראות ההסטוריה.

  יוחי |
  הגב
  • מחילה זו טעות….?! , מחילה מכבודך!,מדובר בדעת תורה של אחד מגדולי ישראל, אני בטוח שבוודאי כוונותיך טובות בהבעת דעתך אך מחובתנו לשמר ולהזהר בכבוד כבוד תלמידי חכמים ודברייהם!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב