הגר"י תופיק חוזר בו: "מבקש לא לפרסם את המכתב כנגד קול ברמה"

הגר"י תופיק מבקש במכתב ששיגר לח"כ מלכיאלי שלא לפרסם את המכתב בו מופיעה חתימתו כנגד רדיו 'קול ברמה'

הגאון הרב יעקב תופיק רבה הספרדי של ביתר עילית מבקש במכתב ששיגר לח"כ מלכיאלי שלא לפרסם את המכתב בו מופיעה חתימתו כנגד רדיו 'קול ברמה'.

במכתב שהגיע לידי 'אקטואליק' נכתב כך: "לכבוד הרב יחזקאל שבו שליט"א אבקשך שתודיע לח"כ הרב מיכאל מלכיאלי ולרב דוד עמר שאני מסיר את חתימתי מאמש נגד רדיו קול ברמה", הוא כותב, "מעודי לא חתמתי על כגון דא ועל כן אבקשך לפעול שלא לפרסמה כלל", מסיים בקשתו.

כידוע, ח"כ מלכיאלי מסתובב בימים האחרונים ומנסה להחתים רבנים נגד תחנת רדיו קול ברמה, וזאת במטרה להסית את דעת הקהל מהקלטת שפורסמה בה פוער אריה דרעי את פיו כנגד מרן שר התורה הגר"ש עמאר.

עתה מסתבר כי רבה הספרדי של ביתר עילית חוזר בו ממכתבו כנגד תחנת הרדיו החרדית.

 השתיקה שהשתלמה –  כך קודם מלכיאלי לכנסת

יש לציין כי בעבר מלכיאלי בעצמו נעדר מההצבעה בעירייה על השבת בירושלים בהוראה מגבוה, בהצבעה שבה הועדה המחוזית אישרה באופן סופי לפתוח בשבתות את 'מתחם התחנה' בירושלים. מלכיאלי שתק וקודם לכנסת.

בעבר העניק חבר מועצת העיר אריה קינג, ראיון לאתר 'קוקר' שבו תקף את איש ש"ס מיכאל מלכיאלי שנעדר מהישיבה, "מלכיאלי התאדה כאילו בלעה אותו האדמה וכל ההמשך של הסיפור העצוב הזה ידוע", אומר קינג בכאב.

קינג פנה בשעתו למלכיאלי לחשוף את האמת בפרשה בו נעלם חבר המועצה מטעם ש"ס במהלך הדיון המכריע על פתיחת 'מתחם התחנה' בשבתות, "אני מצפה ממלכיאלי לומר את האמת, האם אתה מסוגל לומר להם את האמת בפרצוף מי נתן לך את ההוראה להעלם?, אני יודע מאיזה משפחה התקשרו אליו", הוא חשף'.

קינג היישר מבט אל המצלמה ונזהר בלשונו: "מי מהמשפחה התקשר? הם יודעים טוב מאוד מי התקשר ונתן לו את ההוראה להעלם בהצבעה על השבת, אני מתבייש במשפחה הזאת", רמז חבר המועצה. כאמור, מאז, מלכיאלי שתק ודרעי קידם אותם כל הדרך אל הכנסת. כעת מלכיאלי משמש כפודל של דרעי ולוחם את מלחמתו.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במה יחזקאל שבו קשור לעניין?

  יחזקאל שבו הוא המשב"ק של הרב עמאר. מה הקשר שלו לסיפור?

  משה |
  הגב
 2. במוצ''ש אפילו הרבנים שחתמו נגד הם בעצמם שומעים רדיו קול ברמה

  פשוט לא יכולים לעמוד בפיתוי זה יותר חזק מהם
  כך כל עם ישראל דבק בגאון האמתי רבנו מזוז שליט"א
  איזה בושה לשס יש יו"ר ממש אפקורוס
  במקום להעיף אותו ולכבד את הגאון רבנו שלמה עמר שליט"א גדול הדור של הספרדים מקשקשים קול ברמה כאילו שכל התחנות כשרות חוץ מכמובן התחנה זו שכל פשעה שלא נותנת גיבוי לרשע דרקי שר"י

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. זה דרכם של אנשי יחד רק לרדת על אנשים

  אבל אין להם עם מה להביא לציבור חוץמלדבר על שס ודרעי וכלהקשור רק בגלל זה הם הולכים לבחירות לכן הם דואגים שהמחלוקת תשאר תמיד

  ס |
  הגב
 4. מה הקשר???? תתמודדו עם הקורח שבכם!!!

  מה המגילה על מלכיאלי קשורה לזה שקול ברמה משמש כקולו של קורח ועדתו?

  אריאל |
  הגב