הגרב"מ אזרחי שיבח את הנהלת 'הדסה'

חבר מועצת גדולי התורה הגרמ"ב אזרחי שליט"א להנהלת 'הדסה':

"שתהיה סייעתא דשמיא גדולה לרופאים בכל מלאכתם"

יצוין, כי בתקופה האחרונה הותקן עירוב סביב בית החולים 'הדסה עין כרם' בכשרות מהודרת, וזאת נוסף לעירוב הרגיל של המועצה דתית

 

 

בכירי המרכז הרפואי 'הדסה' הגיעו למעונו של חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א בכדי לקבל את ברכתו למהפכה הגדולה שנעשתה בבית החולים והפיכתו כקשוב יותר לכל צורכי הציבור החרדי והדתי.

הנהלת המרכז הרפואי ציינו כי בימים אלו מתרחש במרכז הרפואי 'הדסה', מהפך היסטורי של ממש, עם הכנסתה לשימוש של מערכת אלקטרונית, היחידה בעולם היהודי, שנועדה להתריע בזמן אמת על טומאת כהנים. המערכת תוכננה במשך כשנתיים. "במקום להשתמש בשיטת הפתקים, יוכלו הכוהנים לקבל התרעה מהרגע שהרופא חותם על תעודת הפטירה באמצעות צג שמתחלף בכניסה לשני בתי החולים, בעין כרם ובהר הצופים מ"ברוכים הבאים" ל"אזהרה לכהנים", סיפר רב המרכז הרפואי הרב משה קליין. יצוין, כי בשבועות האחרונים הוצב עירוב בכשרות מהודרת סביב בית החולים 'הדסה עין כרם', וזאת בנוסף להעירוב הרגיל של המועצה דתית בירושלים.

חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א להנהלת 'הדסה': " אני מברך אתכם על הפעילות הרבה והחשובה- אותה הנהלת המרכז הרפואי עשתה למען ציבור שומרי תורה ומצות בכדי שירגיש במרכז הרפואי כנמצא בתוך ביתו. כמו כן, שתהיה סייעתא דשמיא גדולה לרופאים בכל מלאכתם". בכירי המרכז הרפואי הודו לחבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת 'עטרת ישראל' על העמידה האיתנה למען בית החולים המעניקה להם את הכוחות להמשיך להעניק שירות רפואי ומקצועי תוך כדי הקפדה יתרה על כל כללי הלכה והקדושה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.