מרן הגר"מ מאזוז במתקפה על ליברמן: השבת תנקום בו, ​אם לא יחזור בתשובה!

במהלך שיעורו השבועי, התייחס הגר"מ מאזוז לפרובוקציה החמורה שביצע שר הביטחון אביגדור ליברמן, להתריס כנגד קדושת השבת,​ותקף אותו בחריפות, ועל המפגין שזכה בלוטו במקום ללכת להפגנה

במהלך שיעורו השבועי, התייחס הגר"מ מאזוז לפרובוקציה החמורה שביצע שר הביטחון אביגדור ליברמן, להתריס כנגד קדושת השבת,​ותקף אותו בחריפות. "אחד מטורף הלך לחלל את השבת, נסע ביום שבת לאשדוד לעודד מחללי שבת, למה הוא מעודד, למה? בשביל שאח"כ בזמן הבחירות יבחרו בו.

הרב המשיך: " ​יהודים ​​גם מי שאינם שומרים שבת, לא יבחרו דוקא במי שפוגע בשבת, ​רק ​הוא חושב שחילונים למהדרין יבחרו בו, ​אבל ​התורה ​אמרה שלא יבחרו בו, איך כתוב בתורה: "לא תחסום שור בדישו", 'לא' ראשי תיבות: ליברמן אביגדור – "תחסום", ה' יחסום אותו שלא יכנס לממשלה הבאה, אם לא יחזור בתשובה. ולמה בגלל שהוא פגע בשבת. "תחסום שור בדישו" – ר"ת: 'שבת'.

אתה נלחמת בשבת, השבת תחזיר לך. מי שנלחם בשבת יש אחר כך תשלום, אי אפשר לברוח מזה. ויהי רצון שיתקיימו הדברים האלו, אלא אם כן יחזור בתשובה.

במהלך השיעור התייחס הרב ​​​​ ​לסיפור שפורסם השבוע, על אחד שסיפר שבמקום לצאת להפגנה עם חבריו באשדוד, אמר אמנם אני לא שומר שבת, אבל אני לא הולך נגד השבת, אח"כ קנה כרטיס לוטו, וזכה בסכום עצום של 52 מליון ש"ח, כך שמעתי, כדאי לבדוק אם הסיפור הזה אמיתי, אמר הרב, והוסיף, זה לא משנה בכמה זכה ב-52 מליון שקל או דולר, כי אנחנו יודעים שהשבת משלמת ולא צריך לזה אפילו "סימנים"…

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שבת

  לא מובן לי נושא השבת!! מה הקשר בן חילוני לדתי!? שבת היא צורך חיוני חברתי משפחתי
  נפשי וכל סיווג שתירצו עוד! מה הייתם עושים אילו הייתם צריכים לעבוד 24/7 כל חייכם עד הפנסיה ,?? זו המתנה הענקית שניתנה לאדם באשר הוא אדם, שעומל למחייתו!
  ניתנה לנו מתנה שאין לה מחיר ושכל אחד יעשה בה מה שבא לו! אבל לגרום לטחר לעבוד?! ולהציע לו פי 3 שכר?? זה לאלץ אותו לעבוד!!!! מה גם שישנם מקומות עבודה שזה התנאי שלהם ! למה לאלץ אדם לוותר על החופש הזה כדי לאגור כוחות לשבוע הבא אחריו?

  אזרחית חרדה |
  הגב