הגר"מ מאזוז לאלי ישי בביקור החג: יבורכו כל המתפקדים

אלי ישי בישר לרב על מהלך ההתפקדות שיצא לדרך על פי הוראותיו והדרכתו של הרב. הרב שמח לשמוע על כך, והעתיר בברכות על כל המצטרפים ומתפקדים לתנועת 'יחד'

אתמול הגיע יו"ר יחד הרב אליהו ישי לביקור חג בביתו של מנהיגה הרוחני של התנועה מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז שליט"א.

 

אלי ישי בישר לרב על מהלך ההתפקדות שיצא לדרך על פי הוראותיו והדרכתו של הרב. הרב שמח לשמוע על כך, והעתיר בברכות על כל המצטרפים ומתפקדים לתנועת 'יחד'

אמש השיק יו"ר יחד, מערכת התפקדות חכמה, שנועדה להוביל מהלך התפקדות רחב וחוצה מגזרים.

באתר התנועה מדוח על כך כי חברי המפלגה יוכלו מעבר לבחירת נציגים למועצות והעיריות. גם להשתמש באפליקציה ייחודית שתשמש חיבור בין נציגי המפלגה למתפקדיה.

באפליקציה הייעודית, שבקרוב תפעל גם באמצעות מערכת טלפונית למכשירים כשרים, יוכלו המתפקדים למפלגה, לשלוח פניות ישירות לנציגי הפלגה בכנסת ובמועצות, כאשר בסופו של התהליך יוכלו לדרג את שביעות רצונם מהעזרה והסיוע שהוגש להם.
הדבר המשמעותי בזה, הוא שברגע האמת בהרכבת הרשימות הבאה, ינתן משקל משמעותי לדירוג שביעות הרצון של הציבור, לגבי המשך כהונתו של הנציג כמו גם קידומו. במפלגת יחד מאמינים כי ביקורת של האזרח הקטן תביא לסטנדרטים חדשים של עשייה ודאגה גם לאזרח הקטן.

דבר מעניין נוסף שיתאפשר באפליקציה הייעודית, זהו משאל בקרב המתפקדים, שייערך לגבי חוקים הנוגעים בסופו של דבר לכיסו ולעתידו של כל אחד, באמצעות האפלקצייה תיערך ההצבעה שתוצאותיה ישפיעו על הצבעת נציגי המפלגה. כל זאת בהסתיגות המצויינת בתקנון המפלגה, כי הכל בכפוף לדעתו של מנהיגה הרוחני של המפלגה.

מערך ההתפקדות עצמו הוא ייחודי בכך שהוא אינטרנטי ומנגנון ההנעה שלו שיתופי, זאת אומרת, כאשר לכל מתפקד ניתנת ההזדמנות בתום ההתפקדות לשתף את מיזם ההתפקדות לחברים ואנשי הקשר, על ידי לינק ייחודי אישי, בשעה שכל מתפקד שיתפקד על ידי לינק זה, ירשם כנפקד על ידי משתף הלינק, בכך ניתן לצבור קרדיט ודירוג כמות מתפקדים.

תנועת יחד אף הציבה יעד של שלשה מתפקדים לפחות לגיוס על ידי כל חבר, בהגיע ליעד זה יוכל המתפקד להעביר שם שיתברך על ידי מנהיגה הרוחני של המפלגה הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א.

דמי ההתפקדות והחברות, הינם חד שנתיים, בסך של 72 לזוג, 52 ליחיד.

Www.uitpakdut.co.il

יו"ר מפלגת יחד הרב אלי ישי מסר בהשקת המפקד: המטרה המרכזית שלנו בכל המהלך המתקדם הזה, זהו לקבוע מחדש את המושג נציגי ציבור, כאנשי עשייה שיפעלו במלא היכולת לעזור לכל אזרח ואזרח ברמה הפרטית והאישית, כאשר בכל רגע הם עומדים תחת ביקורת של הציבור, ועל מסירות יזכו גם לפרגון, במתכונת כזו מי שלא מוצלח יוחלף, מי שיהיה ראוי ויתאמץ יקודם. בנוסף יש כאן באופן תקדימי, התחשבות ואוזן קשבת לדעתו של כל אזרח ואזרח, בנושאי חקיקה הנוגעים בסופו של דבר בעתיד של כל אחד ואחד. לשם כך אנחנו רותמים לראשונה בתחום הפוליטי את הטכנולוגיה המתקדמת, להביא למקסימום עשייה ודאגה לאזרח שאין לו את הקשרים והמקורבים".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האם אלי ישי מעמיד את עצמו לפריימריס?

  הא לא? מפתיע למדי..

  שרית |
  הגב
 2. כל הספרדים נוטשים את שס מחללת השבת ומפקירה הכותל

  שס אכזבה קשות בכל הנושאים הדתיים

  בוחרים בנאמנם של גדולי ישראל רבי אליהו ישי |
  הגב
  • אלי גם בפריימריז

   שיעמיד את עצמו גם לבחירה כל בוחרי יחד בגלל הרב מאזוז ולא בגללו הוא לא עשה כלום בש"ס

   ארי |
   הגב
 3. ביחד יש דעת תורה ! בשס יש דעת העבריין דרעי!!

  רק כסיל לא יבין

  אהרון |
  הגב
 4. בהצלחה! מתפקדים ורואים ישועות

  אתמול התפקדתי ויש ישועות מידיות

  רמי |
  הגב