הגר"מ מאזוז מתייצב לטובת קול ברמה: "רבבות נהנים ממנו"

הרדיו הספרדי המוביל מקבל חיזוק ממספר רבנים בולטים בציבור הספרדי, בהם הגר"מ מאזוז שאומר: "לחרוץ משפט על רדיו שרבבות אנשים נהנים ממנו? אסור לעשות את זה".האזינו לדברים

[alooma ref="69f2a6e5196f962e912afb1299031bca.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

האזינו לדברים 

לאחר המתקפה של חכם שלום כהן כנגד רדיו קול  ברמה, הרדיו הספרדי המוביל מקבל חיזוק ממספר רבנים  בולטים בציבור הספרדי, בהם המקובל הרב בניהו שמואלי, וכן מהגאון הרב מאיר מזוז שמתייצב לימין התחנה..

הגר"מ מאזוז משבח את הנהלת הרדיו ואומר: "אסור להוציא לעז על רדיו כזה, שאחרי שנים רבות כל החרדים בישראל, גם כאלה שלא שומרים תורה ומצוות נהנים ממנו". הוא אמר.

הרב מאזוז מביע תמיהה על האמבוש שנעשה לרדיו, ואומר:  "לחרוץ משפט על רדיו שרבבות אנשים נהנים ממנו? אסור לעשות את זה".

הרב מאזוז ציין שהוא משמש כיועץ הרוחני של התחנה וכי כל דבר באים  לשאול אותו ולהיועץ עמו".

 כזכור, חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס ומי שמונה כממשיכו של "מרן", פתח במתקפה חריפה וחסרת תקדים נגד תחנת הרדיו הספרדית 'קול ברמה' אותה כינה "קול ביללה" ואף הוסיף, כי אסור לבן תורה להאזין לתחנה.

 ממידע שהגיע לידי אתר 'קוקר' עולה כי המתקפה אמש על תחנת הרדיו הייתה מתוכננת לפרטיה ואף שימשה כאיום בידי דרעי נגד החכ"ים המזוהים עם מחנה ישי.

 

חכ"ים בכירים בש"ס חושפים כי כבר בשבוע שעבר בשיחה שקיימו עם היו"ר אריה דרעי השתמש איתם דרעי באותו מטבע לשון באומרו, "חכם שלום כהן עומד ללכת בכל הכוח נגד קול ברמה".

 

הגורמים הבכירים בש"ס קובלים בפני 'קוקר' כי דרעי משתמש בחכם שלום כהן כמגן אנושי ושולח דרכו חיצים לכל יריביו הפוליטיים. הגורמים מכוונים לקרב התקשורתי המתנהל בתקופה האחרונה בין תחנות הרדיו החרדיות 'קול חי' ו'קול ברמה', כאשר דרעי מנסה לסתום את פיותיהם של אלי ישי ופטרוניו הרוחניים כאשר המטרה מקדשת את כל האמצעים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ספרדים תתעוררו דרעי מוכר אותכים לעבדים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב