הגר"מ מאזוז על רוצח הרב שבח: "צריך לגרש את כל המשפחה שלו לחו"ל"

 מרן הגר"מ מאזוז נשא דברי הספד במלאות שלושים להירצחו של הרב רזיאל שבח: "הממשלה אשמה, תופסים אחד מגיע עוד מישהו אחר, צריך לגרש את כל המשפחה", צפו

מרן הגר"מ מאזוז נשא דברי הספד במלאות שלושים להירצחו של הרב רזיאל שבח:"הממשלה אשמה, תופסים אחד מגיע עוד מישהו אחר, צריך לגרש את כל המשפחה", אמר הגר"מ מאזוז.

"אנחנו חושבים יש לנו ביטחון במדינת ישראל, אבל אין לנו כלום", הסביר, " אנחנו נמצאים כעניים בפתח, היום תפסו את הרוצח של הרב שבח, והנה היום בא מישהו אחר רצח את הרב איתמר"..

כל יהודי שנהרג על קידוש ה יש לו שכר עצום בשמים, הרוגי מלכות אין שום ברייה יכולה לעמוד במחיצתם. המנוח היה צדיק היה מוהל בחינם, היה עוסק בתורה, היה אדם מיוחד,וה' לוקח את הצדיקים דודי ירד לגנו לרעות בגנים וללקוט שושנים.

אבל כל זה לא פוטר אותנו מלהאשים את שרי הממשלה והמדינה, שמתייפייפים בעיני אומות העולם. אם גוי ירק עליך אסור להחזיר, אם זרק עליך אבן אסור להחזיר, מתי מותר לך אחרי שיהרוג אותך..

​כאן תפסו את המחבל, והנה הגיע מחבל אחר שפגע בקדוש הרב איתמר בן גל. לכן זה לא מספיק, כשתופסים מחבל צריך לגרש את כל המשפחה שלו לחו"ל, לא נהרוג אותם וגם לא נקח להם את הכסף, אבל כולם החוצה, החוצה.

"לא יתכן שאנחנו צריכים לממן פושעים, לממן רוצחים", אמר הגר"מ מאזוז בהספדו.  "אין דבר כזה, כולם מפחדים מהבג"ץ, אבל יבוא יום שהעם יתפוס את השלטון בשכל. זה הרוצח גדל ככה, כי חונך להרוג יהודים, כשהם לומדים חשבון, יש שם שאלה: היה מכונית אחת, והיו עשרה יהודים עוברים, דרסה שלשה יהודים, כמה יהודים נשארו?.. משום שהשנאה שלהם טבועה בדם, מניקים את בניהם שנאה. ביום שישי עומדים במסגד מדברים רע על ישראל. מה עשינו לכם?! פה הערבים חיים בצורה הכי טובה בעולם. תפסיקו להחניף, הערבים שעושים רע יגורשו.

לסיום הציע הגר" מאזוז והמליץ לעשות פעם בשבוע אחרי תפילה של שבת לומר מזמור צ"א ויהי נועם ויושב בסתר, "זה מזמור נגד פיגועים, ודבר שני כל אדם שיוצא בבוקר לעבודה יתן פרוטה לצדקה, צדקה יכולה להגן ולשמור".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש לנו רועה

    ברוך שמסר את עולמו לשומרים – אשרינו שיש לנו כזה מנהיג שלא חת מאיש.

    אנילביץ |
    הגב