הגר"מ קסלר מיישר קו עם הפלג הירושלמי: "לסלק את השוטרות מהעיר"

בצל מחאת הפלג הירושלמי כנגד הקמת תחנת המשטרה בעיר מודיעין עילית, המרא דאתרא של העיר הגאון רבי מאיר קסלר יוצא אף הוא למתקפה חריפה כנגד הקמת התחנה, וזאת בשל שורה של טענות

בצל מחאת הפלג הירושלמי כנגד הקמת תחנת המשטרה בעיר מודיעין עילית, המרא דאתרא של העיר הגאון רבי מאיר קסלר יוצא אף הוא למתקפה חריפה כנגד הקמת התחנה, משם יוצאים שוטר ושוטרת לסיור רגלי בעיר. וזאת בשל שורה של טענות שהגיעו לפתחו. היום בשעה 20:30 יפגינו אנשי הפלג הירושלמי כנגד הקמת תחנת המשטרה בעיר.

במכתבו הוא פותח וכותב: "כידוע לאחרונה מסתובבים בעירנו שוטר ושוטרת על פי מדיניות של משטרה עם הפנים לציבור, כשבתחילה החלו לבקר בכיתות גן ובתי ספר ומשלא נענו החלו לפקוד את החנויות ובתי העסק השונים, וכמו כן נראים מידי פעם שהם משוחחים עם ילדים וילדות ובני נוער ופניתי כמה פעמים בבקשה להפסיק את הסיורים המיותרים הללו ולא נענתי".

הרב קסלר מתאר במכתבו עדות נאמה על כך ששוטרת משוחחת עם נערות חרדיות. "היום בבוקר קיבלתי עדות נאמנה שהשוטרת ביקרה אתמול באחת החנויות ושוחחה עם כמה מוכרות צעירות בניסיון לשכנען להתגייס או להתנדב למשטרה רח"ל דבר שלא יעלה על הדעת בשום פנים ואופן ועל כן הנני מורה בזאת שלא לשתף פעולה עמם בשום דבר ועניין ולמנוע את כניסתן למקומות ציבוריים ולהזהיר את הצעירים שלא לפתוח בשיחה איתם ועלינו לזכור מה שלימדונו חז"ל "טובתם של רשעים רעה היא אצל הצדיקים".

הרב קסלר חותם את מכתב בתפילה, "נישא תפילה ליושב במרומים שיציל נפשותינו מן השעות הרעות ויחון אותנו לפליטת עולמים".

המכתב

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.