הגר"מ שטרנבוך: "אין עסקנים שיטפלו בגזירת הגיורים" (גלריה)

ראב"ד 'העדה החרדית' הגר"מ שטרנבוך הגיע לשיחת חיזוק בעיר מודיעין עילית. בדברו התבטא נגד הזלזול בחוק הגיור: "בגלל שגזירת הגיורים אין בה שום אינטרס פוליטי, אלא כל כולה היא מאבק על כבוד שמים, ממילא היא הוזנחה בצד".

ראב"ד 'העדה החרדית' הגר"מ שטרנבוך הגיע אמש לביקור מיוחד בעיר מודיעין עילית. הראב"ד דיבר בביהכנ"ס שעל ידי קהילת 'משך חכמה' בהשתתפות המונים מתושבי העיר.

הראב"ד עורר על כך שאין מעוררים מספיק למחות על גזירת הגיורים, אשר מביאה התבוללות נוראה בקרב עם ישראל, ומסלקת את השכינה מאיתנו.

בדבריו הוסיף, שכנראה בגלל שגזירת הגיורים אין בה שום אינטרס פוליטי, אלא כל כולה היא מאבק על כבוד שמים, ממילא היא הוזנחה בצד – לאחר שאין עסקנים בדורנו שיטפלו בה לכבוד שמים בלבד.

עוד עורר על חילול ה' הנורא המחוללים ממשלת הכופרים, וסיפר מה ששמע ממרן הגרי"ז זצ"ל שהאומר שהמדינה היא מלכות ישראל בזמנינו – וכביכול אין שעבוד מלכויות בזמנינו, הרי הוא כופר ואפיקורס, שהרי אמרו חז"ל "אין בין עולם הזה לימות המשיח אלא שיעבוד מלכויות, ואם המדינה היא מלכות ישראל ואין בה שעבוד מלכויות, א"כ זהו ימות המשיח, וח"ו מלומר שימות המשיח זהו לחיות תחת ממשלת הכופרים.

IMG_0394rgt

IMG_0266rgt

IMG_0277rgt

IMG_0287rgt

IMG_0291rgt (1)

IMG_0291rgt

IMG_0297rgt

IMG_0314rgt

IMG_0316rgt

IMG_0324rgt

IMG_0326rgt

IMG_0334rgt

IMG_0388rgt

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא הוא מה שצעק וזעק הרבי מליובאוויטש כשכולם שתקו.. ואח"כ יש כאלו שיאמרו שג' זה החרדית ביותר…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כשלא מצביעים בבחירות הנציגות החרדית חלשה…
   ואח"כ באים בטענות…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב