הגר"ע אוירבעך משיב לשואלים בענייני הצום(גלריה)

רבה של שכונת בית וגן, הגר"ע אוירבעך, הגיע למוקד ההלכה הטלפוני של 'יד שרה' והשיב לשאלות הפונים

מרן הגאון הרב עזריאל אוירבאך שליט"א הגיע אמש לבית יד שרה בירושלים כדי להשיב לשאלות הפונים בטלפון ובמייל בנושאים של ערב יום כיפור.

יחד עם ראש המכון להלכה ורפואה ביד שרה הרה"ג ר' יעקב וינר שליט"א רב יד שרה וצוות רבנים ורופאים החל המוקד המיוחד שהוקם בערב יום כיפור להדריך את הפונים על הנכון לעשותו בימים אלה על פי ההלכה.

"בזכות ר' אורי לופוליאנסקי אשר במהלך השנה ממשיך בעשיית חסד זכינו לקדש שם שמים", אמר הגאון הרב אוירבאך בעת שהפניות למענה הוסיפו וזרמו למוקד.

במכון להלכה ורפואה ביד שרה פועל מוקד שו"ת בכל ימות השנה אשר נותן מענה לשאלות רפואיות הלכתיות בנושאים שונים כגון : שימוש בציוד רפואי בשבת, טיפול בחולה ע"פ ההלכה ועוד. אך הפעם יוחדה כאמור פעילות המוקד אך ורק לנושאי יום כיפור.

מנכ"ל יד שרה משה כהן עם סיום פעילות המוקד: "זכינו אמש להמשיך ולקדש שם שמים וזה המטרה שלנו בשרות ייחודי זה לפני יום כיפור ובמהלך כל השנה כולה כדי שאף שואל לא יישאר ללא מענה הלכתי מפורט ומלא ".

מוקד 1

מוקד 2

ראש המכון הרה"ג ר יעקב וינר: "זה היה מרגש מאד לקבל כל כך הרבה שאלות והרגשנו שאנחנו אכן עוזרים לשואלים"

בתפילה אנו אומרים "תורת חסד" וזה הביטוי המדויק של השרות של הלכה ורפואה כשאנו שמים דגש על הצד ההלכתי בנוסף לצד הפיזי. כשאנחנו מעניקים בכל השנה וכל זה בזכות הרוח של ר' אורי שהקים את יד שרה ואת המכון לרפואה".

הטלפון לפניות בכל שעות היממה 6444* כמו כן ניתן להעביר שאלות בטלפקס

02-6444-590 או במייל machonr@yadsarah.org.il

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.