מרן הגר"ע יוסף במתקפה על הרב סתיו: " איש רשע – מסוכן ליהדות" – האזינו

מתקפה חסרת תקדים של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף  במהלך שיעורו השבועי  הוא קובר את חוק עמאר באופן סופי  וקורא תיגר על מעומדתו של הרב סתיו.  "חבריו העידו בפני שהוא מסוכן ליהדות, הרב עמר ת"ח גדול צדיק גדול אך משתמשים בו כדי להציב אדם רשע". אמר .

מרן הגר"ע יוסף  פתח את שיעורו במתקפה חריפה על הרב סתיו: האיש הזה מסוכן ליהדות, לרבנות ולתורה. הרב עמאר צדיק וישר אבל משתמשים בשמו כדי לבחור אדם רשע, לא ראוי להיות כלום. פתאום כולם צועקים רוצים את סתיו, אם היה ת"ח היו שונאים אותו. יש רשע,  מסוכן ליהדות".

האזינו:

 הגר"ע אמר: "הקב"ה ישתבח שמו יודע מחשבות, אדם צריך להיות ישר, לא בשביל להחניף למישהו שמים מישהו אחר שהוא גרוע. כל המעמיד דיין שאינו הגון כאילו מקריב אשרה אצל המזבח, אשרה לעבודה זרה. להעמיד צלם בהיכל- אדם שאינו ראוי".

 הרב  המשיך לתקוף את הרב סתיו  ואמר: "אין לו יראת שמיים בכלל, אין לו יראת שמיים. אומרים שהוא נבחן, מה זה שווה, דואג האדומי היה חכם גדול בתורה בזמנו של שאול המלך, ואז אמרו רבותינו שאין לו חלק לעולם הבא".

 "הקב"ה יודע מחשבות, יודע שכל מחשבותינו לשם שמיים. אני לא מכיר את האיש הזה, לא ראיתי אותו. אבל כל חבריו אנשי המפד"ל באם אצלי ואומרים 'תזהרו לכם, האיש הזה מסוכן ליהדות. ואיך אני יחריש?". "לפיד ובנט, כמה שונאי תורה, רוצים לבטל את בני הישיבות מהתורה שלהם, רוצים לגייס אותם לצבא, פתאום כולם צועקים "רוצים את הרב סתיו'" אם הוא היה תלמיד חכם באמת הם היו שונאים אותו".

 על הדילים בין אנשיו  של הרב עמאר אמר: "היום נהפך הדבר להיות מקח וממכר. בזכות שנבחר הרב עמאר נבחר בזה. יגרם על ידו שיהיה תקלה על ידו".

 אין ספק כי לאחר כל התעלולים שנקטו במערכת הפוליטית, דיל הרב עמאר סתיו יגנז לקבורת עולמים.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה להכניס אדם שלא מתאים לרבנות, הרב צודק 100 אחוז

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב