הגר"ש אוירבך לעסקני הפלג: כנס בחפץ חיים? ביטול תורה!

"מי לוקח אחריות לביטול תורה הזה? מה שצריכים ומוכרחים בשביל הבחירות אפשר לעשות חודש לפני הבחירות עצמן" כך במילים אלו הבהיר הגר"ש אוירבאך לעסקני בני תורה כי הוא דוחה את כינוס המפלגה שתוכננה להיערך בבית הארחה בקיבוץ "חפץ חיים".

"מי לוקח אחריות לביטול תורה הזה? מה שצריכים ומוכרחים בשביל הבחירות אפשר לעשות חודש לפני הבחירות עצמן" כך במילים אלו הבהיר הגר"ש אוירבאך לעסקני בני תורה כי הוא דוחה את כינוס המפלגה שתוכננה להיערך בבית הארחה  בקיבוץ "חפץ חיים".

על רקע הבחירות הקרבות וחוסר הוודאות לגבי הנעשה עם תנועת" בני תורה" בשאלה "למי יצביעו בבחירות"?, נערכו בתנועת בני תורה לערוך כנס למאות הפעילים בקיבוץ "חפץ חיים".

באירוע, היו צפויים להשתתף נציגי בני תורה, שתיכננו לנהל פאנל רב משתתפים לשם הוזמנו נציגי התקשורת. בין היתר, תיכננו לעסוק בבחירות.

הכל היה מוכן לקראת האירוע, עסקני הפלג הירושלמי עלו לבית בשערי חסד ושמעו מהגר"ש אוירבך דברים אחרים. "שמעתי מראשי ישיבות שיש ברוך השם שטייגען גדול מאוד, יש אחריות לשליחי הציבור הנאמנים על הביטול תורה שעלול לצאת, שאלו לדעתי בנושא הבחירות ואמרתי לשואלים "מה זה נוגע עכשיו?' עכשיו צריכים לשבת ללמוד יומם ולילה ללא מפריעים, זה עכשיו החובה שלנו". הבהיר הגרש"א

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.