הגר"ש בעדני: אברך ציער אותי שאינו רוצה להצביע ש"ס

מידי יום חמישי, במשך עשרות שנים, מוסר חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני שליט"א שיעור קבוע בבית מדרשו תורה וחיים בבני ברק כאשר האברכים ומתפללי בית המדרש מחכים בכיליון עיניים לשיעור המרתק.

מה רבה הייתה פליאתם של משתתפי השיעור כאשר ביום חמישי האחרון לא הופיע הגר"ש בעדני למסור את שיעורו הקבוע.
התלמידים ידעו כי אין זה מחזה נפוץ לראות את הגר"ש בעדני מוותר על מסירת השיעור הקבוע ונגישו לשאול ולבדוק למה לא מסר הרב את השיעור הקבוע.

בתשובה לכך השיב הגר"ש כי לא חש בטוב בעקבות הצער שנגרם לו כאשר שמע שיש מי שמתלבטים אם להצביע לתנועת ש"ס. "אתמול בלילה התקשר אלי אברך ואמר לי 'אני לא רוצה להצביע ש"ס כי אני לא אוהב את חלק מהח"כים", סיפר הגר"ש לשואלים "השבתי לו בכאב 'ש"ס זה מפעל חיים של תורה. מפעל שלם של תשובה. ש"ס זה הרבנים. איך משיקולים כאלו רוצים לגרום נזק למפעל שלם. מרוב שהרמתי את קולי בשיחה עם האברך נצרדתי וקשה עלי למסור את השיעור". אמר הגר"ש כשהכאב עדיין ניכר בו.

יצויין כי בימים האחרונים התבטא הגר"ש כי הוא חושש על בריאותו אם חס ושלום תנועת ש"ס תחלש בבחירות הקרובות ולמרות חולשתו יוצא הגר"ש בימים אלו לכינוסי חיזוק עבור תנועת ש"ס.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי שמצער את הרב בעדני שליטא זה הבריון האלים והמניפולטור שהשתלט על ראשות התנועה.
  הרב עובדיה זצ"ל כבר אמר עליו מה שאמר ודי לחכימא.

  בוחר יחד |
  הגב
 2. דרעי ציער את מרן זצל, ואת הרב עמאר, ואת הרב ניסים זאב. לא נשכח ולא נסלח את מה שעשה דרעי.

  דמם של אלפי נרצחי אוסלו ובני משפחותיהם יותר חזק מהצער של הרב בעדני עם כל כבודו.

  והרב לא מעודכן, שדרעי וחבר מרעיו אומרים ששס זה דרעי ודרעי זה שס, ושס זה לא רבנים ולא תורה ולא כלום, רק מקום פשע לגניבת מיליונים…

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב