הגר"ש בעדני לגר"מ מאזוז: "הרבנים צריכים לסכם על אחדות בין יחד לש"ס"

לקראת הליכה משותפת? לפני זמן קצר חבר מועצת החכמים של שס הגר"ש בעדני הגיע לביתו של הגר"מ מאזוז לאחל מזל״ט לרגל הבר מצווה לנכדו הערב. הרב בעדני לרב מאזוז: "צריך לשבת ולסכם על איחוד בין המפלגות"

דרמה פנים ספרדית: לפני זמן קצר חבר מועצת החכמים של שס הגר"ש בעדני הגיע לביתו של הגר"מ מאזוז לאחל מזל״ט לרגל הבר מצווה לנכדו הערב.

לאקטואליק נודע כי בתחילה דיברו השניים בדברי תורה ופנינים על הפרשה. לאחר מכן, שוחחו בינהם על כך שצריך לאחד את השורות, עוד נודע כי הרב בעדני אמר למרן הרב מאזוז כי המו"מ צריך להתנהל בין הרבנים, "אנחנו הרבנים צריכים לשבת ולא הפוליטיקאים". יש לציין כי לאחר הבחירות נשמעו קולות רבים ברחוב הספרדי כי העת לשלב ידיים ולהביא לחיזוק הועלם הספרדי באמצעות איחוד של כלל המפלגות.

מוקדם יותר פרסמנו כי ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז, התבטא אמש בחריפות נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי במהלך חגיגות הניצחון של תנועת יחד באולמי קונטיננטל בבני ברק. מרן ראש הישיבה הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א תקף את דרעי בכנס: "דרעי מתחמק כל פעם בנושא השבת. מי שהוא חלש שלא ינהיג שום תנועה! ‏מרן זיע"א אמר כשמינה את דרעי לראשות שס 'תדונו אותי לכף זכות' למה מרן אמר את זה? כי לא רצה במצב הזה".

"פעם היה ברית של אריה דרעי, והוא לא הזמין את אלי ישי. שכחת שהיית איתו כמה שנים? למה הוא לא יכל להזמין אותו. כיצד יכול לרמוס את מי שהיה יד ימינו של מרן במשך 12 שנה?" תהה מרן ראש הישיבה.

הרב מאזוז והמשיך ותקף את דרעי כאשר הזכיר בדבריו שמרן הרב עובדיה יוסף לא רצה את דרעי  ואהב את אלי ישי, "בהתחלה רצה שיהיה שלום בינהם ,עשה החוט המשולש, אלי ישי היה עם מרן 12 שנים. מה הם לא מבינים".

מרן התייחס לתוצאות הבחירות, ואמר: "שהגיע הזמן שיחד תרבה ותפרה, מ27 ל-72 ואז נוכל להתאחד עם שס, נעשה סיום השס – ואם נחבר את את שס ויחד זה יוצא בגמיטריה 382 כמניין בן איש חי שנוכל להמשיך ללמוד מתוך אריכות חיים ושלווה".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מזרח ומערב

  שלום שלום לרחוק ולקרוב.. נאום ה'…
  רק על ידי שלום יהיה לנו אפילו רמטכ"ל שחובש שטריימל… רשמו זאת לפניכם ועשו שלום.
  עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ואמרו אמן.

  שלום שלום לרחוק ולקרוב |
  הגב
 2. ממזרח ומים התיכון

  אשריך הרב בעדני ירבו ענוותנים כמותך… את השלום צריכים להביא רבנים, לא פוליטיקאים. עכשיו צריך להתפלל שתשרה רוח טהרה על הרב מזוז ויסגור את מפלגת הטונסאים לטובת מפלגת ש"ס המאוחדת ממזרח ועד צפון אפריקה… עלה והצלח. גם אם ליבנו לא שלם כ"כ עם מספר פוליטיקאים של ש"ס.

  זו תורה, זו ענוותנות, וזו צדקות. |
  הגב
 3. תגובת שס: "הרב בעדני פועל שלא על דעת המפלגה"

  בושה וחרפה התגובה של שס

  חפשו באתרים מתחרים תראו את תגובת שס. בושה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אתם בסדר??

  שס התרסקה?? יחד התרסקה. לכן הרב מאזוז שליטא רוצה אחדות. הוא צדיק והבין שהפלגן לא מביא הישגים

  חיים |
  הגב
 5. "אנחנו הרבנים צריכים לשבת ולא הפוליטיקאים"?????

  נו באמת.. מחילה מכבוד הרב בעדני אריה דרעי מסובב אתכם.אם כך תעיף את דרעי בלי פוליטקיים אמרת.
  דרעי שלח אותו

  יעקב |
  הגב
 6. לא יאומן איפה היו לפני שש"ס התרסקה?

  טעות של החיים שלהם יעשו תנועת "יחד" אם יצטרפו לתכמנים והושחתים של ש"ס..איפה היו לני שש"ס התרסקה? עכשיו כשהם רואים שאין להם סיכוי הם פונים לרב מזוז? ביזיון!!
  אם יחד יחברו לש"ס הם יאבדו המון קולות..לא רוצים את ש"ססס

  שמואל |
  הגב