הגר"ש וואזנר התעורר ושוחח עם בני משפחתו

לאחר שהיה שרוי בסכנת חיים בתחילת השבוע, מעדכנים היום מקורביו של הרב שמואל וואזנר כי חל שיפור לטובה במצבו הרפואי שמוסיף להיות קשה אך יציב. בעולם התורה ממשיכים להתפלל לרפואת הרב שמואל הלוי בן רחל

לאחר שהיה שרוי בסכנת חיים בתחילת השבוע, מעדכנים היום מקורביו של הרב שמואל וואזנר כי חל שיפור לטובה במצבו הרפואי שמוסיף להיות קשה אך יציב.

ביום שישי לפנות בוקר פונה הרב וואזנר אל בית-החולים "מעייני הישועה" בבני ברק לאחר שסבל מדלקת ריאות. הרב וואזנר אושפז בקומה השישית של בית-החולים, כשהוא סובל מדלקת ריאות חריפה והוא אף הורדם והונשם.

לדברי מקורביו, לאחר שהורידו בהדרגה לרב את מינון ההרדמה, הוא התעורר ואף שוחח עם בני משפחתו בשעות האחרונות.

בתחילת השבוע הוגדר מצבו הרפואי של הרב "בסכנת חיים". הרב בן ה-101 אושפז ביום חמישי האחרון בבית החולים "מעייני הישועה" בבני ברק לאחר שלא חש בטוב במהלך ימי הפורים. בני ביתו סיפרו כי קיים חשש להסתבכות של דלקת ריאות שתקפה את הרב בערב חג הפורים.

בעקבות מצבו של הרב וואזנר מתקיימים בריכוזים החרדיים מנייני תהילים להחלמתו. התפילות למענו חוצות מחנות: 'העדה החרדית' פרסמה כרוזים לקיום תפילות ובישיבת פוניבז' הליטאית התקיימו מנייני תהילים להחלמתו.

בשונה מכל שנה, בחג הפורים השבוע לא יצא הרב וואזנר מביתו במהלך כל חג הפורים ולא קיבל את חסידיו לברכת 'חג שמח'. תחילה נראה היה כי מדובר בחולשה כללית שאפפה את הרב שחצה את גיל המאה, אולם לאחר שהתברר שהעריכו רופאיו כי מדובר בדלקת ריאות הוא פונה לבית החולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.