הגר"ש כהן בקריאה: "תפעלו להוזיל את מחירי העופות והבשר לפסח"

את הדברים אמר נשיא מועצת החכמים לראשי 'אשפר' שהגיעו למעונו. "בשר אשפר בכשרות בד"ץ נווה ציון – הוא בתכלית ההידור"

לקראת ימי הפסח הממשמשים ובאים, ואיתם הוצאות החג הרבות, קרא מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א אליו את ראשי מותג הבשר 'אשפר' העומד תחת כשרות "נווה ציון" וביקשם בכל לשון של בקשה: "תעזרו לאברכים ולבני התורה במחירים לקראת הפסח". מרן הוסיף וביקש כי "יפעלו ככל יכולתם בכדי להוזיל את מחירי העופות והבשר לבני התורה, בכדי שגם ציבור האברכים יוכל לענג את החג בבשר משובח ומהודר, במחיר שיהיה שווה לכל נפש".

עוד הוסיף מרן ראש הישיבה וברך את ראשי הבד"ץ ואשפר: "הדואגים ומקפידים במסירות ובנאמנות על כשרות למהדרין מן המהדרין בתכלית ההדור. יהי רצון שחפץ ה' בידם יצלח שלא תצא תקלה מתחת ידם ובכל אשר יפנו ישכילו ויצליחו ויאכלו ענווים וישבעו".

באשפר מבטיחים להיענות לקריאה. גורם באשפר עמו שוחחנו אמר: "מיד כשקיבלנו את הפנייה ממרן ראש הישיבה, ישבנו לבדוק היכן אנחנו יכולים להוריד ולהוזיל בעלויות, וברוך ה' הצלחנו להביא מחירים חסרי תקדים, בעיקר בעופות, אך גם בבשר, ואנחנו שמחים שהצלחנו לקיים את בקשתו של מרן. בחג הפסח, יוכלו אלפי בני תורה לרכוש, בצורה מכובדת בחנויות מסודרות ונוחות, בשר ועופות באיכות הגבוהה ביותר ובכשרות המהודרת ביותר, ועם זאת במחיר השווה לכל נפש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.