הגר"ש עמאר לתושבי פלטבוש בעקבות האסון: עליכם להתחזק בצניעות

בעקבות שריפת ביתם של משפחת אזאן בפלטבוש, בה נספו ארבעה מבני המשפחה, הגר"ש עמאר פונה לתושבים במכתב חיזוק ומורה: עליכם להתחזק בצניעות וכן ללמוד זוהר

בעקבות האסון שפקד את פלטבוש לפני מספר שבועות, אז נשרפו ארבעה מבני משפחת אזאן, שיגר רבה של ירושלים, הגאון הרב שלמה עמאר, מכתב לרב הקהילה בפלטבוש הרב יעקב רחימי ולידידי משפחת אזאן, ששאלו במה עליהם להתחזק בעקבות המקרה, וביקש להתחזק בלימוד תורה ומתושבי פלטבוש – להתחזק בצניעות.

כזכור, בחג החנוכה עלה באש בית בפלטבוש ממנו חולצו הדיירים, אך ארבעה מבני משפחת אזאן נפטרו באירוע והובאו לקבורה בישראל. בני המשפחה הם ישראלים שהיגרו לארצות הברית, והארבעה הובאו לקבורה בארץ.

בחולון נערכה ההלוויה קורעת הלב, במהלכה ביקשה אימו של יוסי אזאן, האבא ששרד עם עוד שניים מילדיו ונמצא במצב קשה, להתחזק בעקבות המקרה. הרב הראשי הספרדי הספיד בהלוויה וביקש אף הוא מהקהל להתעורר, דוד המשפחה ביקש מכל אחד לקבל על עצמו קבלה טובה כמו לא לדבר בטלפון בבתי הכנסת.

כעת בא המכתב של רבה הראשי של ירושלים, הגאון הרב שלמה משה עמאר, אליו הצטרף בחתימת ידו גם הגר"מ מאזוז שליט"א ראש ישיבת כסא רחמים, ומבקש מהציבור ההתחזקות בלימוד התורה ובצניעות, וכן "ללמוד כל מוצאי שבת כמה דקות מספר הזוהר הקדוש".

מכתבם של הגר"ש עמאר והגר"מ מאזוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.