הגשים חלום וחנך בית כנסת ע"ש תאיר ראדה (וידאו)

לאחר שחנך בית כנסת לבתו תאיר ראדה שנרצחה לפני תשע שנים, הוא נפטר השבוע. צפו בתיעוד חניכת בית הכנסת {חנך ביהכנ"ס לבתו ונפטר}

אביה של תאיר ראדה שנרצחה לפני 9 שנים, שמואל ראדה הלך היום(יום ו’) לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

לפני מותו, שמואל הצליח להגשים את משאלתו: בית כנסת בקצרין נקרא על שמה של בתו שנרצחה, תאיר ראדה. באירוע החניכה השתתפו כ-1000 איש. ההלוויה תיערך בשעה 14:30 בקצרין.

ראש המועצה קצרין, דמיטרי אפרצב אמר: “ברוך דיין אמת. בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של שמואל רדא ז״ל. הלוויה תתקיים בשעה 14:30 בבית עלמין קצרין. תנחומינו למשפחה”.

שר הפנים אריה דרעי הביע צער רב על מותו של שמואל ראדה, אביה של תאיר ראדה ז״ל.

השר דרעי מתכוון לפנות לראש המועצה המקומית קצרין, דימיטרי אפרצב ולבקשו לפעול להנצחת שמואל ז״ל.

השר דרעי: "רק אתמול התרגשנו כולנו לראות את התמונות של שמואל ז״ל מגשים את חלומו ומשתתף בערב חנוכת בית הכנסת בקצרין על שם בתו האהובה תאיר ז״ל. לפני שבועיים ביקש שמואל ז״ל מרב היישוב קצרין להתפלל כי יזכה להגיע לחנוכת הטקס ולפחות את זה הוא הגשים וזכה לראות בחייו".

שר הפנים אריה דרעי מביע צער רב על מותו של שמואל ראדה, אביה של תאיר ראדה ז״ל. השר דרעי מתכוון לפנות לראש המועצה המקומית קצרין, דימטרי אפרצב ולבקשו לפעול להנצחת שמואל ז״ל. השר דרעי: ״רק אתמול התרגשנו כולנו לראות את התמונות של שמואל ז״ל מגשים את חלומו ומשתתף בערב חנוכת בית הכנסת בקצרין על שם בתו האהובה תאיר ז״ל. לפני שבועיים ביקש שמואל ז״ל מרב היישוב קצרין להתפלל כי יזכה להגיע לחנוכת הטקס ולפחות את זה הוא הגשים וזכה לראות בחייו. יהיה זכרו ברוך״.

‎Posted by ‎צעירי ש"ס אלעד‎ on‎ שישי 15 ינואר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.