הגשים חלום: חתונה לתינוקת לפני מותה

נדי ברנרד הבטיח להעניק לבתו את חתונת חלומותיה יום אחד. אבל כאשר היא אובחנה עם סרטן סופני, האב האמיץ היה נחוש למלא את הבטחתו. עם שני בנים, אנדי וסמי ברנרד היו כל כך שמחים לפגוש את בתם התינוקת – פופי-מאי בשנה שעברה.

אנדי ברנרד הבטיח להעניק לבתו את חתונת חלומותיה יום אחד. אבל כאשר היא אובחנה עם סרטן סופני, האב האמיץ היה נחוש למלא את הבטחתו. עם שני בנים, אנדי וסמי ברנרד היו כל כך שמחים לפגוש את בתם התינוקת – פופי-מאי בשנה שעברה.

מהרגע שגילינו שפופי-מאי היא בת, אמרתי שיום אחד תהיה לה את חתונת חלומותיה", אמר אנדי. אבל, בגיל 16 חודשים, פופי החלה לסרב לאוכל והפכה רדומה. אחרי מספר ביקורים אצל הרופא, הם סוף סוף גילו שלפופי יש גידול גדול בבטן.

אביה של פופי-מאי, אנדי ברנארד בן ה-31, חייל בחיל האוויר הבריטי הבין שבתו חיה על זמן שאול והיום בו תצעד עם גבר חלומותיה לעולם לא יגיע. קולגה של אנדי מחיל האוויר הבריטי, ארגן בחופזה יום חתונה שבו פופי-מאי הכלה הקטנה נישאה לאביה. מי שליוו את פופי-מאי לעבר אביה היו אמה סמי ברנארד בת ה-29 ואחיה ריילי בן השש וג'נסון-ג'יי בן הארבע. "לבנו נשבר לנצח, אבל עדיין רציתי לקיים את הבטחתי לנסיכה שלי. מעולם לא דמיינתי שכך יהיה, אבל היא קיבלה את החתונה המובטחת", אמר אנדי ל'דיילי מייל'.
לכידה

לפני שישה שבועות התהפכו חייהם של משפחת ברנארד. הפעוטה השובבה והחיונית שלהם החלה לסבול מעצירות, בטן נפוחה ואיבדה את שיווי משקלה. אמה, סמי, לקחה את פופי-מאי לרופא, אשר הניח שמדובר בתופעת לוואי של בקיעת שיניים ורשם לה משלשלים. אך מצבה של פופי-מאי החמיר: היא סירבה לאכול ולשתות, לא הייתה מוכנה ללכת ואמה פתאום הבחינה בגוש מתחת לבית החזה שלה. סמי ניגשה איתה לרופא אחר שרשם משלשלים חזקים יותר. אבל כשפופי-מאי החלה להקיא באינטנסיביות למחרת, אמה לקחה אותה לחדר המיון, שם נאבקו הרופאים לייצב את מצבה. רמות הסידן בגופה היו גבוהות מאוד, והרופאים ניסו למתן זאת לפני שנעשתה לה בדיקה מקיפה. "במקרה הכי גרוע חשבתי שמדובר בזיהום", אמרה סמי.

מאוחר יותר, התגלה באולטרסאונד גידול סרטני מאסיבי בבטנה של הפעוטה. "הרופא הושיב אותי ואמר: "את בטח כבר מבינה שזה הרבה יותר גרוע מעצירות. יש לנו חשד כי לבתך יש סרטן כליות של ילדים. הייתי בהלם", סיפרה סם לדיילי מייל. אנדי האב קיבל את הבשורה המרה בשיחה טרנסאטלנטית לארה"ב, שם שהה לצורך תפקידו, וטס מייד חזרה הביתה.

"מעולם לא חשבתי שכך זה יהיה", אמר אנדי. "הלב שלנו שבור לנצח, אבל רציתי לשמור על ההבטחה לנסיכה שלי. זה לא היה כפי שדמיינתי, אבל היא קיבלה את יום חתונתה".

הם הלבישו את פופי בשמלה לבנה והיא לוותה לאורך המעבר על ידי אמא סמי, והאחים שלה, ריילי בן ה 6, וג'נסן-ג'יי בן ה 4, ושם היא 'התחתנה' עם אביה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.